Anasayfa / İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği / Corza Men Erkek Giyim Markası

Corza Men Erkek Giyim Markası

CORZA KATOLOG - 2_Page_01Corza, 1994 yılında kurulmuş olup, erkek giyim sektöründe verdiği yüksek kalite, özenli işçilik ve zengin koleksiyonları sayesinde uzun yıllardan bu yana sektöründe haklı bir yer edinmiştir.

Küçük bir dükkanda başlayan iş yaşamı grafiğimiz, yıllar geçtikçe artan başarımız ve genişleyen müşteri kitlemizle gitgide yükseldi ve bugün hem yurt içerisine hem de yurt dışarısına yüksek üretim kapasitesine sahip büyük bir firma haline geldik.CORZAMEN erkek giyim sektörünün öncülerinden olan firmamızın hedefi her zaman dinamik ve yenilikçi olup, hem yurt içerisinde hem de yurt dışarısında yüksek kalitede ürünler ortaya çıkartarak farkındalık yaratmak ve markalaşmaktır.

Firmamızın özel kalıpları ve titiz işçilikleri sayesinde ürünlerimiz üzerinize dikilmiş hissi yaratmaktadır. İstek üzerine birebir firmaya özel toptan model ve beden kesimleri de yaparak, özgün olup kusursuzu yakalamayı hedeflemektedir. Firmamızın hedefi her zaman dinamik ve yenilikçi olup, hem yurt içerisinde hem de yurt dışarısında yüksek kalitede ürünler ortaya çıkartarak farkındalık yaratmak ve markalaşmaktır. Amacımız, müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini kazanarak, devamlılık sağlamaktır.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Süleyman Karaca
Telefon : 02324461316
Web Sitesi : www.corzamen.com.tr
E-posta Adresi : corzamen@hotmail.com
Adres : Gazi Bulvarı No:70 Çankaya/İZMİR
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir