Anasayfa / Reklamlar-Reklamcılık / Dağ başında reklamcılık!

Dağ başında reklamcılık!Dağ başında reklamcılık!

Kayalara püskürtme boyayla yapılan arkaik reklamlar çoktan tarihe karıştı. Şimdi son teknolojinin getirdiği yenilikler söz konusu. Ekilmeyen çıplak bir tepe düşünün: Zemin önce özel sentetik çimle yeşillendiriliyor, dev boyutlardaki saha planlanan şablona göre ölçülüp biçiliyor. Sonra tıraşlama ve şekil verme faslı başlıyor. En çok tercih edilen yöntem firma logoları altına mesaj ya da slogan yazılması.

reklamcilik
Markaların karakteristik şekilleri aynen korunarak araziye işleniyor. Çim biçme ve sulama derdi yok. Algısal özelliği oldukça dikkat çekici ve merak uyandırıcı. Hemen göze çarpıyor ve asla unutulmuyor. Periyodik bakım söz konusu değil. Görüntünün doğal olması en önemli özelliği. Bizim gibi engebeli arazilerin olduğu coğrafyalarda şaşırtıcı artistik çalışmaların yapılması mümkün. Geceleri ise çimler adeta ışıklandırılmış gibi parlıyor. Çimlerin yapısına karanlıkta parlayan özel bir madde ilave edilmiş. ‘Outdoor’ reklamcılıkta şimdi sürüden ayrılmanın en kârlı yollarından biri.

  Ajansların yeni müşterileri: Yazlık dizilerYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Reklam Metnini Unutun Hadi Birkaç GİF Yapalım

Reklamcılar, markalı video küpleri Tenor’un arama sonuçlarına yerleştirmek için altı basamaklı meblağları gözden çıkarıyor. Sevgililer …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir