Anasayfa / Teknoloji İnovasyon / Daha Akıllı Bir Ev için Akıllı Bir Yol

Daha Akıllı Bir Ev için Akıllı Bir YolDünyanın her yerinden evinizdeki akıllı cihazları kontrol etmenizi sağlayan Wink, iOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuza ve tabletinize yükleyerek kullanabileceğiniz ve evinizdeki havalandırma, kapı kilidi, aydınlatma gibi sistemleri uzaktan kontrol edebileceğiniz bir uygulama.

Nest, GE, Philips, Honeywell ve başka markaların cihazları ile uyumlu çalışan uygulama, bu cihazların birbiri ile bağlantılı ve iletişim halinde çalışmasına da olanak sağlıyor.

Akıllı Bir Ev
Örneğin uygulama üzerinden kapı kilidi ve aydınlatma sistemi arasında bir bağlantı kurduktan sonra kilit sisteminin aktif olduğu zamanlarda aydınlatma sistemine devre dışı olması talimatını verebiliyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra Wink, cihazların harcadığı enerjiyi takip ederek fatura miktarını tahmin ediyor ve gerekli gördüğü zamanlarda tasarruf için kullanıcısına tavsiyelerde bulunuyor. Kullanıcıyı her bir cihazı farklı uygulama üzerinden takip ve kontrol etme zahmetinden kurtararak, evdeki birçok cihazı tek ve basit kullanımlı bir uygulama üzerinden yönetme imkânı sağlayan Wink App, Google Play Store ve iStore’da ücretsiz.

http://www.wink.com

  İnsansı Maymun Kolonisi BulunduYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Siber Saldırı Yöntemleri Neler? Nasıl Korunmalı?

Siber saldırılar 2021’e kadar yılda 6 trilyon dolar global maliyete yol açacak. Peki, bu yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir