Gıda ve Restoran Bayilikleri

Daily Dana Burger & Steak Bayilik Koşulları

Daily Dana Burger Franchise

DAILY DANA BURGER & STEAK
Anadolu yakası’nın uğrak noktalarından

Anadolu Yakası’nda sıkça rastlanılan ve hamburger müdavimlerinin uğrak noktası olan Daily Dana Burger & Steak’in toplamda dokuz şubesi var. İstanbul Caddebostan, Zümrütevler, Libadiye, Water Garden, Suadiye, Salacak, Çekmeköy, Fenerbahçe ve Koşuyolu’nda şubeleri olan firmanın 21’in üzerinde hamburger çeşidi bulunuyor.

150 gramdan 600 grama kadar hamburger eti seçenekleri sunan Daily Dana’da, ızgara et seçenekleri de var. Burgerlcrin fiyatları 15 TL’den başlıyor. Firma, franchising yoluyla büyümeyi tercih ediyor. Girişimci ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olan, yatırımın gerektirdiği finansal imkanlara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih ediliyor. Firma, yatırımcıların online platform üzerinden başvuru yapmasını istiyor.

Daily Dana Burger & Steak

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler:

Daily Dana olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchisee adayları tercih edilmektedir.

Eğitim:

Seçilen işletmeci adayı, Daily Dana tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans Alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi restoranın yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Destek Hizmetleri:

İşletmecilerimize, restoranın açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Sorularınız:

Detaylı bilgi için info@dailydana.com.tr adresinden Franchise Departmanı’na ulaşabilirsiniz.
www.dailydana.com.tr

Burger sektöründe ‘gurme’ dönemi

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu