Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Gıda ve Restoran Bayilikleri / Dardenia franchisee’leri ile restoran ağını genişletecek

Dardenia franchisee’leri ile restoran ağını genişletecekDardenia franchisee’leri ile restoran ağını genişletecek

Türkiye’nin ilk balık-ekmek zinciri Dardenia, franchise sistemi ile restoran sa-ysını hızla artırmaya hazırlanıyor. Dardenia Genel Koordinatörü Selin Daniyel, franchise sürecinde çok sayıda başvuru aldıklarını belirterek “Franchisee adaylarımızı seçmeye başlıyoruz. 201S yılı sonuna dekfranchise sistemimiz kapsamında İstanbul’da 5 restoran açmayı planlıyoruz. Yeni franchisee’lerimiz ile birlikte Dardenia şubelerimizin sayısını 5 yıl içinde 60’a yükseltmeyi ve 5 yılın ardından Anadolu’ya açılmayı hedefliyoruz” dedi.

Dardenia
Yenilikçi ürünleri ve farklı balık restoranı kon-septiyleTürkiye’de bir ilk olan Dardenia, uygulamaya koyacağı franchise sistemi ile restoran ağını daha da genişleterek farklı lezzetlerini daha fazla kişiye ulaştırmaya hazırlanıyor. Kurulduğu günden bu yana uluslararası alanda tanınan bir lezzet markası olmayı hedefleyen Dardenia, franchise sistemi ile istikrarlı büyümesini sürdürmeyi planlıyor. Franchise olarak Dardenia’nın başarısı kanıtlanmış sisteminden ve marka değerinden faydalanacak işletmeler, Dardenia Franchise Sistemi içerisinde yer almanın sunduğu avantajların yanı sıra, yerel ve ulusal pazarlama faaliyetleri, ürün geliştirme, lojistik, personel te-dariği ve eğitimi, lokasyon seçimi, mimari proje ve yazılım gibi profesyonellik adına atılan tüm adımlarda Dardenia’nın güçlü ekibi tarafından denetlenecek.

  Çöpçü Restoranları Çöpşişinde Franchise Yatırım Fırsatı SunuyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Tostmatik Franchise Verecek

Türkiye’de ilk ve tek tost yapabilen Tostmatik tescilli marka adıyla uluslararası patente sahip bir tost …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir