Giyim Bayilikleri

Dastini Bebe Market Antalya Markantalya Avm’de franchise yatırımcısını arıyor

HAYATINIZDA BEBEK VARSA BİZE MUTLAKA UĞRAYIN
DASTİNİ BEBE MARKET ANTALYA’ DA YATIRIMCISINI ARIYOR

Bebek mağazacılığının lider kuruluşu Dastini,mağaza sayısını MARKANTALYA AVM’ta açmayı planladığı mağaza ile 42’ye yükseltecek. 27 farklı ilde faaliyet gösteren Dastini, bebek mamasından ,bebek arabasına,oyuncaktan tekstile 20000 farklı ürün çeşidiyle 2004 yılından itibaren anne ve babalara bebeklerinin ihtiyaçlarını tek bir çatı altından karşılama kolaylığı sunmaktadır. Franchise sistemiyle büyümeye devam eden Dastini cazip bayilik şartlarıyla özellikle anne ve baba olan yatırımcıların ilgi odağı olmayı başarmıştır.

Dastini bebe market bayilerine sağladığı stoksuz çalışma rahatlığı,tüm dünya markası bebek ürünlerini tek bir çatı altından karşılama kolaylığı,reklam desteği,eğitim,otomasyon desteği gibi birçok konuda kolaylıklar sağlamaktadır. Dastini risksiz bir sektörde orta ölçekli bir yatırım miktarıyla ticaret yapmak isteyenlerin tercihlerinin başında gelmektedir.tüm ülke sınırlarında mağazalaşmayı hedefleyen Dastini kalitesi ispatlanmış bebek ürünlerini en uygun koşullarda tüketicisi ile buluşturmayı hedeflemektedir

BEBEK MAĞAZACILIĞINDA TÜRKİYENİN EN BÜYÜĞÜ
FRANCHİSE ÇALIŞMA SİSTEMİ

Dastini bebe market büyüme hedeflerine uygun olarak öncelikle nerelere franchise verileceğini belirler ve bu bölgelerde kendisine uygun yatırımcı profilini çıkarır daha sonra bu profile uygun yatırımcılarla o bölgenin temsilcisi olarak franchise sözleşmesi imzalar, sonrasında mağazanın açılacağı yerin tespiti, mağazanın dekorasyon çalışması,ve bulunduğu bölgede satışı yapılacak en uygun ürünlerin belirlenmesi merkez tarafından tespit edilerek onaylanır mağaza satışa hazır bir durumda franchise’ye teslim edilir.Tüm bunlara paralel olarak Dastini Bebe Market franchise’yi alan kişiyi mağazada satışı yapılacak ürünlerin tanıtımı ile ilgili olarak eğitim verir.

Bir Dastini Bebe mağazası açmak için gerekli olan koşullar ise 100 m2 dükkan ,12.500€ +KDV isim hakkı bedeli,25.000 TL+KDV dekorasyon maliyeti ve yaklaşık 70,000 TL+KDV mal bedeli olmak üzere yaklaşık 125,000 TL civarındadır. Bulunduğunuz il veya ilçede bir DASTİNİ BEBE mağazası açmak isterseniz aşağıdaki numaralardan ilgili kişiler ile görüşebilirsiniz.

0507  241 55 30

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu