Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Delta Bisiklet Franchising Şubeler Açacak

Delta Bisiklet Bayilik Veriyor

Delta Bisiklet, Türkiye’nin çeşitli illerinde franchising şubeler açacak. 150 bin TL yatırımla kurulabilecek Delta Bisiklet şubelerinde aylık 50 bin ile 100 bin TL arasında ciro elde etmek mümkün.

delta bisiklet bayilikÖzellikle kent yaşamının stresinden bunalan kişilerin en büyük ilgi alanı doğa sporları oldu. Bu sporlardan biri de bisiklet. Hafta sonları ya da iş çıkışlarından bisikletini alıp sahillere inen kişilerin sayısı arttı. Bu da bisiklet pazarının her geçen gün büyümesine yol açıyor. Bu alanda haliyle girişim fırsatları da sözkonusu. Örneğin, Delta Bisiklet, Türkiye’nin çeşitli illerinde franchising şubeler açıyor.

Delta Bisiklet’in arkasındaki isim ise 35 yaşındaki genç girişimci Ulaş Baydar, Eskişehir iktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’ni bitirdikten sonra hayatı boyunca iç içe yaşadığı ve bir yaşam tarzı olarak belirlediği bisikleti bir iş modeline dönüştürmeye karar verdi. Ağabeyi Gökcan Baydar henüz üniversite yıllarındayken Ankara Gazi Mahallesi’nde ilk tabelayı Üniversite Bisiklet olarak astı. Ulaş Baydar da o yıllarda lisedeydi. İki kardeş hem okuyor, hem de çalışıyorlardı. Üniversite Bisiklet’in ikinci şubesi birkaç yıl sonra Ankara Bahçelievler’ de kuruldu.

2006 yılında ise Üniversite Bisiklet, Delta Bisiklet’e dönüştü ve ikinci şubesi İstanbul’un Kızıltoprak semtinde açıldı.

Delta Bisiklet, bisikletle ilgili aklınıza gelebilecek her türlü ürün gurubuna sahip. Her tip kullanıcıya uygun bisiklet modelleri ve ekipmanları firmanın bünyesinde bulunuyor.

Baydar, “Sadece bir bisiklet firması değiliz.

Bazı dönemlerde şehrin uzak karmaşasından kaçıp doğa turları ve aktiviteler düzenliyoruz” diyor.

150 BİN TL YATIRIM

İstanbul Kızıltoprak, Sirkeci, Levent, Acarkent, Ankara Emek, Ankara Çayyolu, Ankara Eryaman, Eymir, Antalya, Kayseri, Konya, İzmir ve Adana’da şubeleri bulunuyor. Baydar, Eskişehir, Bursa, Samsun, Mersin ve Diyarbakır’a franchising vermeyi planladıklarını söylüyor.

Baydar, “Bizim tek koşulumuz var aslında o da bu işe gönül vermek. Bisikleti seviyorsanız bu işte çok başanlı olursunuz. Teminat verebilen kişilere elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışıyoruz” diyor. Yatırım bedeli bölgeye göre değişiyor. iyi bir konumda bir yer açmak isterseniz 150 bin TL’lik yatırım yeterli. Teminat verebilen kişilerin yatırım miktarı biraz daha az olabiliyor.

EĞİTİMLER VERİYOR

Bisiklet konusunda tecrübe sahibi olmayan girişimcilere ekibiyle birlikte eğitimler de verdiklerini belirten Baydar, şöyle devam ediyor:

“Olumsuz hava koşulları ciroyu oldukça fazla etkileyebiliyor. Ortalama ciro aylık yaklaşık 50 bin TL 100 bin TL arasında değişiyor. Bisiklet ve doğa sporlarına ilgili ve istekli olması aradığımız en önemli özellik. Ürün grubuna ve markaya göre kar marjımız ortalama yüzde 30 ile 50 arasında değişiyor.”

İŞİN AYNASI

Uygun yer: Eskişehir. Bursa. Samsun, Mersin ve Diyarbakır.

İlk sermaye: İyi bıı konumda bir yer açmak isterseniz 150 bin TL’lik yatırım yeterli

Ciro hedefi: Aylık 50 bin TL ile 100 bin TL arasında değişiyor.

Kâr marjı: Yüzde 30 ile 50 arasında

Başvuru için iletişim: 0216 450 66 30 ya da 0532 567 63 73

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu