Güncel Ekonomi Haberleri

Devir Kripto Para Devri

Genel olarak kripto para birimleri, çevrimiçi olarak alınıp satılan dijital para birimleridir. Bu teknoloji, blok zinciri adı verilen devrim niteliğinde bir sistem tarafından desteklenmektedir.

BLOCKCHAIN, tüm işlem ayrıntılarını güvenli bir şekilde saklayan merkezi olmayan bir dijital defterdir. Yapılan her işlem, güvenli ve şeffaftır. Çok çeşitli kripto varlık platformları bulunuyor ve bunlar kullanıcı tarafından ihtiyaçlarına göre seçiliyor.

Kripto Para

Kripto varlık platformu Bitlo, gelecek vadeden ve sağlam temellere dayanan kripto varlık birimlerini Türk yatırımcılarla buluşturuyor. 2017 yılında temelleri atılan ve kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen Bitlo, Türk lirası ile Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Avalanehe (AVAX), Solana (SOL) gibi daha birçok kripto para ve varlık birimine kolayca erişilmesine olanak tanıyor.

kripto para
Kripto para

Bitlo Nasıl Kuruldu?

2017’de Mustafa Alpay tarafından temelleri atılan Bitlo kripto varlık platformu, Şubat 2018’de üye alımına başladı. Haziran 2018’de ise kullanıcıları için Türk lirası ile kripto para alım satım işlemlerini açtı. O günden beri Bitlo, 60’nı üzerinde önde gelen ve gelecek vaad eden kripto varlık birimini Türk yatırımcılarla buluşturuyor.

Bitlo kurucusu ve CEO’su Mustafa Alpay, arama motoru optimizasyonu ve e-ticaret sektörlerindeki girişimleriyle tanınıyor. Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan Alpay, uzun süredir kişisel olarak da blok zincir teknolojileriyle ilgileniyor.

Kripto Varlık Platformu
Kripto Para

Öncelik Kullanıcı Memnuniyeti ve Güvenlik

Birincil amacını, “Bitcoin ve diğer kripto varlık işlemlerinin yapılacağı kolay, şeffaf, güvenilir, hızlı, sürekli gelişen, rekabetçi ve sürdürülebilir bir platform sağlamak” olarak tanımlıyor. Bitlo’da en büyük öncelik, kullanıcı memnuniyeti ve hem kullanıcı hesaplarının hem de platformun güvenliğini sağlamak.

Bitlo kripto ticareti, sosyal ticaret ve portföy yönetimi için web tabanlı uygulama sunan bir platformdur Kripto varlık birimleri, tamamen dijital ve kriptografik şifreleme ile korunan birimlerdir. Bu yüzden güvenilir bir kripto varlık platformunun olası siber saldırılara karşı hazır olması gerekmektedir. Bitlo, deneyimli uzmanlardan oluşan teknoloji ekibiyle platformun ve kullanıcı varlıklarının en üst düzeyde korunmasını sağlıyor.

Üstelik kullanıcı varlıkları soğuk cüzdanlarda saklanıyor ve bu da onları olası siber saldırılardan koruyor. Bitlo Müşteri Destek Birimi 7/24 canlı destek sağlayarak, kripto endüstrisine yeni adım atanların deneyimlerinin kusursuz olması için çalışıyor. Platform, basit bir gösterge panosu ve eğitim kaynaklarını içeriyor.

Kripto para birimleri kategorilerine göre filtrelenebildiği için gezinmesi kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Son teknoloji motoru ve kullanıcı dostu tasarımı sayesinde yatırımcılar platformdan en iyi şekilde yararlanabiliyorlar.

Bitlo
Bitlo

Bitlo Kripto Dünyasına İlk Adım Atanların Yanında

Bitlo, karmaşık gibi gözüken ancak deneyimleyerek çok kolay olduğu anlaşılan kripto dünyasına ilk adım atacak yeni kullanıcılarını destekliyor.

İlk kayıt yaptıran kullanıcıların kendilerini güvende hissetmeleri için kampanyalarla kripto para hediye ediliyor. Bitlo kullanıcıları ise arkadaşlarını, sevdiklerini referans sistemiyle davet ederek, getirdikleri her kullanıcı için belirlenen miktarda kripto para kazanıyor.

Şikayetvar’dan Bitlo’ya Marka Ödülü

Bitlo, Şikayetvar tarafından “Kusursuz müşteri deneyimini yaşatan Kripto Varlık Platformu kategorisinde” Diamond ödülünü almaya hak kazandı.

Türkiye’nin müşteri memnuniyetini ölçen ilk ve tek platformu Şikayetvar tarafından bu yıl yedinci kez düzenlenen A.C.E Avvards (Achievement in Customer Excellen-ce) Bitlo, kusursuz müşteri deneyimini yaşatan Kripto Varlık Platformu kategorisinde Diamond ödülünü almaya hak kazandı.

Kripto Varlık
Kripto Varlık

Bitlo Crypto Fund Nedir?

Bitlo, vizyonunu “kripto dünyası için altyapı sağlayıcısı olmak” olarak ifade ediyor. Bu doğrultuda gelecek vadeden kripto, blok zincir ve finans teknolojisi projelerini Bitlo Crypto Fund ile destekliyor. Bitlo Crypto Fund’a, başvuru gerekliliklerini sağlayan yerli ve yabancı tüm start-up’lar başvurabiliyor. Başvurusu kabul edilen projelere, Bitlo Crypto Fund yatırım desteği sağlıyor.

Bitlo Crypto Fund hakkında daha detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu