Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Diba Kuaför Salon Zinciri Bayilikler Verecek

Diba Kuaför Salon Zinciri Bayilikler VerecekKuaför sektörü ne sezonluk bir iştir ne de zarar ettirecek bir iştir. Kuaför bir sanattır ve sanatını çok iyi icra eden bu işte başarıyı yakalamaması imkansızdır. Kuaför işinde bayilik sistemine dahil olarak profesyonel destek almak isterseniz Diba bayilik sistemini inceleyebilirsiniz.

Diba Kuaför Bayilik

1997 yılında sabancı bünyesinde kurulan değişim süreçlerini ve alt yapısını tamamlayan sektöre tanınmış, meslektaş yetiştiren DİBA velvettouch şimdi frencahise vererek sektörde atılım yapmak isteyen gençleri ve yatırımcıları davet ediyor.

Türkiye’ de kuaför sektörüne yepyeni bir bakış kazandıran DİBA markası sanatsal ekibi ve farklı konsepti ile hizmet vermekte olan bir kuaför salon zinciridir. DİBA velvettouch en iyi kuaförler eşliğinde verilen akademik eğitim , gençlerin gelişimine ve vizyonuna katkı sağlamaktadır.

DİBA kuaför olarak, yenilikçi, modern ve değişime açık vizyonu ile yetiştirdiği artistik ekibi , yeteneklerini DİBA bünyesinde sergilemektedir.Konsepti ve yaratıcı ekibi ile sektöre farklı bir yön veren DİBA , bünyesine kattığı franchiseleri ile büyümesini ve gelişimini sürdürmektedir.
DİBA velvettouch yarattığı ,Türkiyenin en yenilikçi ve hızlı büyüyen kuaför markasının bir parçası olmak için sıra sizde!

Diba Kuaför Franchising Bilgileri

  • Yetkili Şirket-Firma Adı: DİBA velvettouch
  • Yetkili Kişi: Erkan KÖK
  • Toplam Yatırım Bütçesi: 100-200 metrekare bir salon anahtar teslim 300-500 bin arası
  • Giriş (İsim Hakkı) Bedeli: 20.000+kdv
  • Sürekli frencahise Ücreti: 3.000
  • Bölgeler: Firma ile görüşün
  • Kar Marjı: Firmayla görüşünüz
  • Bayilik Desteği: Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam

Diba Kuaför Bayilik İletişim

Adres: Fenerbahçe mahallesibağdat caddesi no:156 kadıköy, İstanbul
Tel: 0 216 3852288
Fax:0216 4785918
Web Sitesi: www.dibakuafor.com.tr
E-Posta:diba@dibakuafor.com.tr

  Bayilik Arayan Girişimcilere 100 Franchise Şirketinin PlanlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marmaris Büfe’den Başarılı Franchise Sistemi

Franchise verirken nelere dikkat etmeli Başarılı bir franchise sisteminin sahip olması gereken özelliklere değinen Marmaris …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir