Anasayfa / Başarılı Girişimcilik Fikirleri / DIGITALZONE’16, 21-22 Ekim’de Şişli Radison Blu’da

DIGITALZONE’16, 21-22 Ekim’de Şişli Radison Blu’daDIGITALZONE’16,  21-22 Ekim’de Şişli Radison Blu’da

Danışanlarına SEO konusunda eğitim ve danışmanlık hizmeti veren ZEO, bul yıl Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansını, DIGITALZONE adı altında düzenliyor. Dünyaca ünlü arama motoru optimizasyonu uzmanları ve dijital pazarlama yöneticileri bu konferansta SEO ile bilgi almak isteyen tüm katılımcılarla bir araya geliyor.

Türkiye’nin lider ve inovatif şirketi ZEO, 2013 yılında düzenlediği SEOzone etkinliğinden bu zamana her yıl dünyanın önde gelen arama motoru optimizasyonu uzmanlarını meraklı katılımcılarla buluşturuyor. Bu yıl DIGITALZONE adı altında düzenlenen organizasyona uzmanlar, katılımcılara internet dünyası ve hedef kitleye ulaşma yolunda uygulanan SEO çalışmalarını anlatacak olup sürekli ve hızlı bir şekilde gelişen internet dünyasının ayrıntılarını da gözler önüne serecekler.

digitalzone
21-22 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek olan DIGITALZONE’16 Dijital Pazarlama Konferansı’nda SEO teknikleri, SEO konusundaki en etkili çözümler anlatılacak. Ayrıca gün boyunca sürecek olan workshoplarla katılımcılar uzmanlarla tanışma şansı yakalarken, akıllarındaki soru işaretlerini de giderme fırsatı yakalayacaklar. Bunların yanı sıra konferansta katılımcılara dünyadaki dijital pazarlama eğilimini, SEO analizlerinin nasıl yapacağı ve dijital pazarlama başarılarının analizi, raporlanması ve yorumlanması ile ilgili önemli bilgiler de veriliyor olacak.

Arama motorları alanında, aranılan bir SEO uzmanı olmak, bilginizi arttırmak istiyorsanız ZEO’nun düzenlediği bu etkinlikte kariyerinizin dönüm noktasını yaşayabilir, SEO üzerine birikimlerinizi genişletebilirsiniz. Web sayfalarının arama motorları aracılığı ile optimize edilmesi konusunda SEO uzmanlarınca, ilk ağızdan edineceğiniz bilgiler simultane çeviri sayesinde en anlaşılır şekilde anlatılıyor olacak.

Dijital dünyanın kalbini ellerinde tutan uzmanlar ile bir araya gelip DIGITALZONE’16 Dijital Pazarlama Konferansı’nda buluşmak isteyen herkes; sorularına yanıt bulacak ve uluslararası müthiş bir deneyim yaşayacak. Bu önemli platform ZEO tarafından dijital çağı yakalayan ve geliştirmek isteyen tüm kurumlara hizmet etmek için gerçekleştiriliyor.

  Üç Genç Girişimcinin Gurduğu Citus Data'nın Başarısı

Dünyadaki pazarlama stratejileri ve kullanıcı alışkanlıklarına göre şekillenen en yeni SEO ölçütlerini dünyanın ve Türkiye’nin en önemli SEO uzmanlarından dinleme şansını kaçırmayın. SEO alanında Türkiye’nin en iyi firmalarından biri olan ZEO tarafından düzenlenen etkinlik Türk SEO uzmanlarına bilgi birikimi  açısından inanılmaz bir deneyim yaşatacaktır.
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Girişimcilik Yaşı Düşüyor Başarılı Genç Girişimciler

Son yıllarda girişimciliğe adım atanların sayısı artarken “girişimcilik” yaşı da düşüyor. 28 yaşına gelmeden iş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir