Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Dijital medikal gereçler

Dijital medikal gereçlerDijital medikal gereçler

Mobil sağlık, dijital sağlık gibi trendler gelişirken daha çok servis boyutuna vurgu yapılıyor. Peki bu teknolojik trendler hangi gereçlerle ilerleyecek.

Medtronic
Ya da dijitalleşme medikal gereçlerde de çığır açıcı işler yapılmasına olanak sağlayabilir mi? Bu soruya ABD’den bir girişimle cevap verildi: Medtronic. Şirket dijitalleşmenin imkanlarını kullanarak bu alanda birbirinden ilgi çekici işlere imza atıyor. 2 gram ağırlığındaki cihaz, bu alandaki geliştirmelerin en etkileyici örneklerinden birini oluşturuyor. Medtronic, teknolojik şirketlere yatırım yapmak isteyen yatırımcılar tarafından da dikkatle takip ediliyor. ABD, medikal alanda ürün geliştirmelerine evsahipliği yapan öncü bir ülke. Fakat sağlık hizmetlerinin ücretlendirilmesi ile ilgili söz konusu kısıtlar bu alandaki gelişmeleri de yer yer sekteye uğratabiliyor. Böylesi iş fikirleri, Türkiye gibi geniş pazarlarda önemli sonuçlar doğurabilecek iş planları olarak öne çıkıyor.

  Afrika Ülkesi Gabon Türk Girişimciler İçin Cazip Bir PazarYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Başarılı Fintech Girişimleri ve Para Kazanmanın Pratik Yolları

Türkiye bankacılık ve finans teknolojileri alanında ABD ve Avrupa’dan daha ileride. Dünyanın pek çok bankasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir