Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Doğrudan Satışın Yeni Adresi Hunca Life Kozmetik

Hunca Life

Kurulduğu ilk yıllarda oldukça mütevazı bir şirket olan Hunca Kozmetik imza attığı pek çok ilk ile bugün Balkanlara ihraç rekorları kıran ve ülkemizin en büyük kozmetik üretimhanesinin sahibi olan dev bir kurum haline gelmiştir. Hunca Kozmetik bu başarısını yeni bir satış sistemi kurarak iç piyasada artırmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda bu ay içerisinde hayata geçirilmesi beklenen Hunca Life satış sistemi oluşturulmuştur. Bu satış sisteminde içerisinde Hunca Life kozmetiğin üretimini gerçekleştirdiği Carmina makyaj malzemeleri ve Caldion, Jagler, She, Equal, Viva Cappio, Soft, İvrindi, Extory ile Black Magic gibi parfüm markalarının yer aldığı katalog üzerinden satış yaparak kazanç sağlamak isteyen müşteri temsilcileri ağı ile iç piyasada çok daha fazla kişiye ulaşılması amaçlanmaktadır. Bu amaç doğrultusunda çalışmak ve yapmış olduğu satış üzerinden para kazanmak isteyen kişiler ücretsiz olara Hunca satış temsilciliği başvurusunda bulunabilirler.

Doğrudan Satışın Yeni Adresi Hunca Life Kozmetik

Ülkemizde özellikle de ek gelir kazanmak isteyen pek çok kişinin ilk tercihi doğrudan satış faaliyetlerinde bulunmak oluyor. Çünkü doğrudan satış sistemi satış yapan kişi için hiç bir risk taşımıyor. Bu sistemde katalog üzerinden sipariş alıyorsunuz. Yani stok yapmanıza ve sermaye birikiminizin olmasına gerek kalmıyor. Daha sonra sipariş aldığınız ürünleri firmaya bildirerek teslim alıyorsunuz ve müşterilerinize ulaştırıyor tahsilatını elden yapıyorsunuz. Firma tarafından size kesilen faturayı ödüyor ve katalog fiyatı ile size kesilen fatura arasında ki fiyat farkı kadar kar elde ediyorsunuz. Doğrudan Satışın Yeni Adresi Hunca Life Kozmetik size tam % 30 kar elde etme imkanı sunuyor. Satış yaptığınız tutarın % 30 oranı net kar olarak size kalırken ayrıca aylık belirlenen satış kotasını doldurduğunuz takdirde yüksek prim oranı ve hediyeler gibi pek çok avantajdandan yararlanabiliyorsunuz.

Hunca Life
Hunca Life

Hunca Life’a Üyelik Ücretsiz

Hunca Life kozmetik markasının yeni geliştirmiş olduğu üyelik sistemi Ekim ayı itibari ile hayata geçiriliyor. Sizde tamamı ülkemizde yerli sermaye ile üretilen ve ihraç şampiyonu olan ürünlerin iç piyasaya satış organizasyonunda yer almak isterseniz hemen Hunca Life Kozmetiğe satış temsilciliği için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Üstelik Hunca Life’a Üyelik Ücretsiz. Hunca Life üyeliğinizin ardından katalog üzerinden satışlara hemen başlayabilirsiniz. Satış yaptıkça kazanır dilerseniz ödemelerinizi kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz satışlardan kar elde ederek yüksek kazanç sağlamış olursunuz. Ayrıca daha çok kişiyi Hunca Life satış temsilcisi yaparak onların yapmış oldukları satışlar üzerinden de kar payı almaya hak kazanırsınız. Aylık olarak belirlenen satış kotalarını aşarak çok daha yüksek oranlarda satış karı elde etme imkanıda sunulmaktadır. Tüm bu imkanlardan yararlanmak için ücretsiz olarak hemen üye olmanız yeterli….

Carmina Ürünleri’de Hunca Life Kataloğunda

Hunca kozmetiğin bayan makyaj malzemeleri üretiminde kullanmış olduğu markası Carmina ürünleri bugüne kadar kendi adına kurulan internet sitesi üzerinden online olarak satılıyordu. Ancak Hunca kozmetiğin vermiş olduğu bir karar ile artık Carmina Ürünleri’de Hunca Life Kataloğunda yer alıcak ve müşteri temsilcilerinin satışına sunulacak. Böylelikle müşteri temsilcilerinin daha yüksek satış kotalarına ulaşması amaçlanıyor. Daha fazla satış yaparak daha yüksek satış primi elde etmeniz için gereken tüm koşullar sağlanıyor. Yapmanız gereken tek şey ücretsiz olarak Hunca Life müşteri temsilcisi olmak. Müşteri temsilcisi olduktan sonra katalog üzerinden carmina makyaj malzemelerinin yanı sıra her biri birbirinden ünlü olan Caldion, Jagler, She, Equal, Viva Cappio, Soft, İvrindi, Extory ve Black Magic gibi parfüm markalarının satışlarını gerçekleştirerek kazanç sağlamaya hemen başlayabilirsiniz.

Hunca Life Cilt Bakım Ürünleri

Hunca Life geliştirmiş olduğun networking sisteminde cilt bakım ürünlerine de yer veriyor. Artık daha fazla kişiye ulaşmak isteyen Hunca Life bu nedenle bayi satış ağının yanı sıra müşteri temsilciliği sistemini de hayata geçiriyor. Bu sistem ile hunca life ürünlerinin yer aldığı özel bir katalog çalışması sürdüren hunca kozmetik ek gelir elde etmek isteyen herkese iş fırsatı sunuyor. Bu iş fırsatı ile çalıştığınız kadar kazanacak ve kendi çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyeceksiniz. Üstelik her ay yenilenecek olan Hunca kataloğu üzerinden zaten satılan ve oldukça fazla talep toplayan ürünlerin satışını yapacaksınız. Bu ürünler arasında Hunca Life Cilt Bakım Ürünleri ‘nin yanı sıra Hunca Life kozmetiğe ait olan Carmina makyaj malzemeleri ve Caldion, Jagler, She, Equal, Viva Cappio, Soft, İvrindi, Extory ve Black Magic gibi parfüm markaları yer almaktadır.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir Yorum

  1. ürünler ve kazanç tablosu ile ilgili açıklayıcı net bilgiler yok sözleşme bağlayıcı ödeme koşulları nasıl olacak ben açıkçası net bir bilgi alamadım aydınlatırsanız sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu