Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Dorco Türkiye Bayilik Veriyor

Firma İsmi : Mophes (Marka İsmi Dorco)
Bayilik Kategorisi : Tıraş Bıçakları
Kuruluş Yılı :  2008
Şube Sayısı :  20
Firma Tanıtım :  DORCO TÜRKİYE HAKKINDA
Dorco, Güney Kore menşeili, kökeni 1955 kadar uzanan bir firmadır. 55 yılı aşkın süredir jilet, mutfak bıçakları ve kırtasiye kesicileri olmak üzere çelik alanında 1200 ürün ve marka olarak hizmet vermektedir. Dorco Asya Kıtası’nın tıraş ürünleri pazar lideridir. Dorco ürünleri ABD dahil 97 ülkede satılmaktadır. Ve dünyadaki pazar payı büyümeye devam etmektedir.  Dorcomüşterilerin uygun bir yaşam sürmeleri için yeni teknolojiler ve çevresel açıdan sürdürülebilir ürünler geliştirmek için var gücüyle çalışmaktadır. Dorco 2015 yılında jilet ve tıraş bıçakları sektöründe küresel liderlerden biri olmayı hedeflemektedir. İçinde bulunduğumuz yıl itibari ile Mopes firması distribütörlüğünde Türkiye pazarına girmiştir.

Tıraş bıçakları olarak markası “PACE” dir. Dünyanın ilk 6 bıçaklı tıraş sistemi yanı sıra, patentli açılı bıçak platformu da dahil olmak üzere, tüketicisine tıraş konforunu doruk noktasında yaşatmaktadır. Dorco tıraş bıçak sistemleri ve aksesuarları, yine dünyada ilk kez kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı, teknolojisi özel olarak geliştirilmiş ve üstün kalite ile üretilmiştir.

En iyi tıraş deneyimini sizinle tanıştırmak için çalışıyoruz. Dünya çapında pek çok kadın ve erkeğin tercihi Dorco ile benzersiz deneyimi yaşamanız için sizi davet ediyoruz.

Mopes, İstanbul – Türkiye merkezli, Dorco distribütörüdür.

Mopes Kimya Enerji Lojistik Dış Ticaret A.Ş

2008 yılında kurulan Mopes Kimya Enerji Lojistik Dış Ticaret A.Ş 1 yılı aşkın bir süredir Dorco Tıraş Bıçakları’nın Türkiye Tek Dağıtıcısıdır.
Bayilik Şartları : Yerel pazarlama alanında yeterli gördüğümüz firmalarla çalışabiliriz.
Bayilik ile ilgili Destekler : Şu anda her hangi bir destek verilmemektedir. Reklam çalışmaları ulusal olarak başlatılmıştır.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  Her hangi bir yatırım maliyeti yoktur. Ortalama kar marjı %15 tir.
Bayilik için ek şartlar: Yok.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Ramazan Çelik
Telefon :  0(530) 822 74 04
Web Sitesi : http://dorcotr.com/
E-posta Adresi :  o.askan@hotmail.com
Adres :    Eski Büyükdere Caddesi
Yunus Emre Sokak No:1
Topçu İş Merkezi Kat:5
4.Levent Kağıthane – İstanbul
Tel  : 0(212) 325 01 06

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu