Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Dr.Tavuk Cazip Franchising Koşulları İle Büyüyecek

Doğal yaşamın savunucusu sizinle büyüyor…

Dr. Tavuk, daha fazla insana ulaşabilmek için 2015 yılından itibaren, doğal yaşamı savunan tüm yatırımcılara kapılarını açıyor.

Dr.Tavuk

Dr. Tavuk, sağlığı ön planda tutan üretim anlayışını organik gıda ile birleştirerek “sadece doğal üretim” yapma kararıyla pazara girdi. Dr. Grup şirketleri, 2011 yılında Dr. Piliç markasıyla girdiği beyaz et sektöründe, 2014 yılında da yeni markası Dr. Tavuk ile yerini aldı.

Yenilenen kadrosu ve geliştirilmiş üretim teknolojisi ile Dr. Tavuk, Türkiye’de bölge bölge yayılarak, cazip franchising koşulları ile 2016 yılında da Dr. Tavuk satış noktaları ile tüketiciye doğal ürün hizmeti vererek büyümeyi hedefliyor. Güçlü operasyon modeli, doğal çiftliği, destek veren ekibi, doğal tavukları ve müşteri memnuniyetine verdiği maksimum özenle, Dr. Tavuk’un mükemmel bir adres olduğunu kanıtlıyor.

Dr.Tavuk 2

Türkiye’nin dört bir yanında oluşturulacak bayiler aracılığıyla müşterilerin daima yanında olup, onlara en kaliteli ürün ve hizmetleri sunacak. Marka, bayilerle birlikte başarılara imza atarak, 2016 yılından itibaren daha da büyüyüp, sektörde öncü markalardan biri olmayı hedefliyor. Dr. Tavuk, daha fazla insana ulaşabilmek için 2015 yılından itibaren, doğal yaşamı savunan tüm yatırımcılara kapılarını açıyor.

Dr.Tavuk 3

Adres

Kocatepe Mah. Gümrük İskelesi Cad. A Blok No: 89 / 1119
Mega Center / Bayrampaşa / İstanbul
Tel 0212 657 66 66
Fax 0212 630 66 16
E-mail info@drtavuk.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu