Anasayfa / Teknoloji / Dünyanın Her Yerinde Bedava WiFi Bağlantısı Elinizin Altında

Dünyanın Her Yerinde Bedava WiFi Bağlantısı Elinizin AltındaDünyanın farklı ülkelerini dolaşırken siz de gittiğiniz yerde ücretsiz WiFi peşinde koşuyorsanız, WifiMapper isimli uygulamaya bayılacaksınız. WiFiMapper, dünya genelinde yaklaşık 500 milyon WiFi bağlantı noktasını içeren çok geniş bir veri tabanına sahip. Kullanmak için uygulamayı akıllı telefonunuza yüklüyorsunuz, konumunuzu paylaşıyorsunuz, akabinde uygulama en yakınınızdaki WiFi bağlantı noktalarını ekran üzerindeki haritada görüntülemeye başlıyor.
Bedava WiFi

Uygun noktaya yaklaştığınızda bağlantının süre sınırı olup olmadığı, kullanım için ek koşullar gerekip gerekmediği ve varsa bağlantı için gereken işlemleri de uygulama üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz. Şimdilik sadece Apple cihazları için mevcut, ama yakında Android sürümün de hazır olacağı söyleniyor. Detaylı bilgi almak ve cihazınıza indirmek için wi-fimapper.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  AC Ryan’dan Yeni Nesil Medya Oynatıcısı: FluxxYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Yerli Telefon Pazarı ve Yerlilik Oranları

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın “iPhone boykotu” çağrısı ve yerli üretim telefonların kullanımını teşvik eden konuşmasının …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir