Başarılı Girişimcilik

Düzce Kız Teknik Meslek Lisesi ‘İşte Biz de Varız’ Girişimcilik Yarışması Birincisi Oldu

Düzce Kız Teknik Meslek Lisesi ‘İşte Biz de Varız’ Girişimcilik Yarışması Birincisi Oldu

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Caddebostan Kültür Merkezi’nde yapılan finalde yiyecek içecek bölümü öğrencilerinin hazırladığı projenin birinci olmasının ardından öğrenciler ödül olarak Londra’da bir haftalık girişimcilik eğitimi alacaklar. Öğrenciler Dilek Sayın, Hümeyra Yıldız, Selmanur Meydan, Elvan Acar ve Semra Tekin’den oluşan ekibe PLATO Meslek Yüksekokulu da ödül olarak bir haftalık yoğunlaştırılmış İngilizce eğitimi verdi. Öğrenciler dersleri PLATO Meslek Yüksekokulu akademik kadrosundan Dr. Paul Hallam ve Öğretim Görevlisi Altınay Bakenova’dan aldılar. İngilizce pratik yapma imkanı buldukları için mutlu olduklarını ifade eden öğrencilerden Selmanur Meydan “Plato Meslek Yüksekokulu’na bize bu imkanı sağladığı ve tüm hafta boyunca gösterdikleri misafirperverlik için teşekkür ederiz” dedi.

Plato MYO’dan Fotoğrafçılık, Görsel Dünya, Medya Analizi Atölyeleri
Pratik İngilizce eğitiminin yanı sıra öğrenciler, PLATO akademik kadrosu tarafından verilen fotoğrafçılık, görsel dünya ve medya analizi atölyelerine katıldılar. Üstün başarılarının ödülü olan bir haftalık Girişimcilik Eğitimi’ni almak üzere, öğrenciler Plato Meslek Yüksekokulu tarafından İngiltere’ye uğurlandılar.

Plato Meslek Yüksekokulu Hakkında:

Plato Meslek Yüksekokulu sanat, medya ve tasarım alanlarında nitelikli bireyler yetiştirmek amacıyla sanatçı, işadamı ve akademisyenler tarafından kurulmuş bir eğitim kurumu. Yerleşkeleri Balat?ta olan Plato MYO, Balat?ın kentsel dönüşümüne oldukça büyük bir katkı sağlamakta. Kurum, kültür sanat dünyasını, bu konuda profesyonelliğe ilk adımlarını atacak öğrencileri sanatın yeni adresinde buluşturuyor.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu