İş Fikirleri ve İş Kurmak

E-Bike Ürünleri Satarak Para Kazanmak

Para kazanmak özellikle ek gelir sağlamak istermisiniz? E-bike ürünleri satmaya ne dersiniz? İster bayilik alarak satış yapabilirsiniz. İster sosyal medyadan satış yapabilirsiniz. İstersenizde halihazırda bir dükkanızdan satış yapabilirsiniz. Dünya pazarında çok rağbet gören e-bike ürünleri tüketicilerden çok ilgi görüyor.Mağazam Var.

E-Bike Bayilik

Bir markanın motosiklet veya bisiklet bayisisiniz. E-bike satıyorsunuz. Kendi şehrinizde belli bir müşteri portföyünüz var. Dükkanınızın yeri de gayet iyi bir yerde. Peki, tüm markaların e-bike ürünlerini hem kendi mahallenize hem de Türkiye’nin dört bir tarafına satabileceğinizi biliyor muydunuz? Üstelik, çek, bağlantı, ipotek gibi risklere girmeden çağa ayak uydurup e-ticaretin önemini kavrayıp sadece internet ve sosyal medya üzerinde faaliyet göstererek binlerce adet e-bike satabileceğinizi biliyor muydunuz?

E-Bike Ürünleri Satarak Para Kazanmak
E-Bike

Mağazam Yok

Sektörde bilinen ve tanınan bir motosiklet veya bisiklet seversiniz. Bir dükkanınız veya işletme kaydınız yok. İnsanlar iki tekerli araç alırken size sormadan hareket etmiyor. Siz de e-bayimiz olarak faaliyet gösterebilirsiniz. Tüm markaların e-bike ürünlerini sitemiz üzerinden satıp siz de para kazanabilirsiniz. Sizler de yeni nesil e-bayi olabilirsiniz. Çek, bağlantı, ipotek gibi risklere girmeden tüm enerjinizi internete harcayarak belki de fiziksel mağazası, dükkanı olan bayilerden bile daha fazla e-bike satacaksınız. Etrafınızdakiler sizi sizin gibi anlamayabilir, ama internette sizi anlayan birileri mutlaka vardır.

E-bayi Olmaya Karar Verdim. İşe Nerden ve Nasıl Başlayacağım?

Sitemize e-bayi başvurusu yapmanız yeterlidir. Başvuru yaparken sizinle ilgilenen bir e-pazarlamacı varsa onun referans kodunu girmeniz gerekir. Yoksa kaygılanmayın, firmamız size uygun bir e-pazarlamacı atayacaktır. E-pazarlamacımız gerekli araştırmaları yapıp e-bayiliğinizi onayladıktan sonra hemen satış faaliyetlerine başlayabilirsiniz. Artık e-dükkanınız geceleri, hafta sonları, tatillerde yani kısacası 7/24 açık.

E-Bayiliğim Onaylandı, nasıl satış yapacağım?

a) E-bayilerimiz müşterilerini siteye kayıt ederek onların sitemizden alışveriş yapmalarını sağlayacak. Müşteriler siteye kayıt olurken sizin referans kodunuzu girmeli. Kaygılanmayın, müşteriniz sizin referans kodunuzu girmeden alışveriş yaptıysa ve siz bunu sonradan öğrendiyseniz 24 saat içerisinde bize bildirip ilgili müşteriyi kendinize bağlayabilirsiniz ve bu müşterinin siparişlerinden hak edeceğiniz prim ödemelerini alabilirsiniz.

b) Bir diğer yol da kendi e-bayi girişinizle ürünü satın alıp teslimat adresi olarak direk müşterinizin adresini veya kendi mağaza adresinizi girebilirsiniz. Kendi panelinizden vereceğiniz siparişlerin primleri yine kendi hesabınıza yansıtılacaktır.

Kaç tane satarsam ne kadar prim alırım?

Firmamız e-bayileri üç kategoride değerlendiriyor. Standart, Silver ve Gold bayi. Ciro bazlı bir değerlendirmeyle sizlerin daha fazla satış ve daha fazla yüzdelik prim ile para kazanma mantığıyla hareket etmenizi teşvik ediyor.İlk başta standart e-bayi olarak başlıyorsunuz, standart prim oranından kazancınız oluyor ve belli bir ciroya ulaşınca Silver e-bayi oluyorsunuz ve satışlardan kazandığınız prim oranı artıyor. Belli bir satışa ulaşınca Gold e-bayi olup sahadaki klasik bayilerden bile fazla para kazanma şansınız oluyor.

Hemen E-Bayi başvurusu yap.

Destek

İnternet faaliyetlerinizi desteklemek amacıyla sitemizde online olarak 7/24 destek veriyoruz. Hem size hem de son kullanıcı tüketicilere bu hizmeti veriyoruz.Sosyal medya faaliyetlerinizi de destekliyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından sizlere ücretsiz sosyal medya danışmanlığı verileceğini biliyor muydunuz? Bu konuyu biraz açalım.

Sosyal Medyadan Nasıl Satacağız?

E-Commerce (E-Ticaret) kanalının yanı sıra Instagram başta olmak üzere sosyal medya üzerinden yapılan ticaretin hacmi bir hayli büyüdü. Bu yeni ticaretin adı ise S-Commerce (S-Ticaret – sosyal medya kanalıyla yapılan ticaret) olarak günümüzde bir hayli popüler. Ülkemizde 2019 verilerine göre sosyal medyada geçirdiğimiz zaman 2 saat 46 dakika. Bu da bir günün 10%’una denk geliyor.

Kendi kullanıcı adınızla herhangi bir sosyal medya mecrasında e-bike ürünlerini tanıtıp satış yapabilirsiniz. Müşteriniz ürünü satın almaya karar verdi.

a) Müşterinize göndereceğiniz bir linkle siteden alış veriş yaptırdığınızda artık o müşterinin tüm siparişlerinden prim kazanırsınız.

b) Müşteriyle tamamen siz ilgilenip ödemeyi kendiniz alıp kendi e-bayi panelinizden sipariş verebilirsiniz. Teslimat adresi olarak direk müşterinizin adresini veya kendi mağaza adresinizi girebilirsiniz. Kendi panelinizden vereceğiniz siparişlerin primleri yine kendi hesabınıza yansıtılacaktır.

LNM – Limited Network Marketing

Sistem nasıl işleyecek?

•    E-pazarlamacılar coğrafi bölgelere ayrılır. Marmara, Akdeniz, Ege, İç Anadolu, Güneydoğu gibi.
•    Her bir pazarlamacı kendi bölgesindeki mevcut fiziksel bayileri ziyaret eder onları siteye e-bayi olarak kaydeder.
•    E-bayiler de müşterilerini sitemizden alışveriş yapmalarını teşvik eder.
•    E-bayiler kendi içinde 3 gruba ayrılır. Standart, Silver ve Gold.
•    Standart e-bayiler satışlardan 5% prim alır.
•    Silver e-bayiler satışlardan 7% prim alır.
•    Gold e-bayiler satışlardan 10% prim alır.
•    Her bayi her yılın başında Standart bayi olarak sezona giriş yapar.
•    Bir üst pakete geçmek için belli bir ciroyu veya adeti yakalaması gerekir.
•    E-bayiler direk kendi panellerinden sipariş verebilirler anacak 1% son kullanıcıya ayrılan hediye çeki gibi promosyon faaliyetlerinden faydalanamazlar.

Neden e-bayi olayım?

•    Sahadaki bayiler tek bir marka satmak zorunda kalmayacak. Tüm markalara bayi fiyatlarıyla ulaşarak alıp satabilecekler.
•    Tek bir firmaya çek verip, teminat mektubu, ipotek gibi ağır bağlantı koşullarına maruz kalmayacaklar.
•    Yine de tek bir firmayla çalışan bayiler, müşterileri illa da farklı bir markadan mal istediğinde e-bayisi olduğu siteden sipariş verebilecek ve mevcut müşterisini koruyabilecek.
•    Sahadaki bayiler artık sadece kendi mahallesine değil tüm Türkiye’ye mal satabilecek.
•    Dükkân açmak isteyen girişimciler büyük oranlarda çek, büyük masraf ve risklere girmeden sevdiği işi LNM panelimizden e-bayi olarak hızlı bir şekilde hayata geçirecek.

E-Bayi, müşterisine neden müşterisinin kendi girişiyle mal sattırsın?
•    Çünkü müşteri sadece bayinin dükkanında değil eve gittiği zaman da siteye girip mal aldığında e-bayinin carisine prim yansıyacak.
•    Müşteri her siparişinde hediye çeki ve hediye ürünler kazanacak.
•    Müşteri hem siteye hem de e-bayisine bağlı kalacak.

Klasik Network Marketing’den farkı

•    Sistem klasik network marketing’de olduğu gibi doğrudan bayi kaydetmeye odaklı olmayacak, direk ürün satışına odaklanacak.
•    Diğer popüler network marketing sistemlerinde öncelikli amaç bayi ve sonsuz alt bayiler kaydetmek.
•    E-bayiler ürün sattıkça, kendi e-müşterilerine siteyi kullandırıp alışveriş yaptırdıkça prim kazanacak.
•    Bu prim doğrudan para olacak, puan gibi, yıldız gibi şeyler olmayacak.
•    Öncelik sıramız. E-bayi ağı oluşturmak, ciroya odaklanıp ürün satıp para kazanmak, tüm satış faaliyetlerinin site üzerinden yapılmasını sağlamak, hedeflediğimiz sektörün saha bayiliğini 20% oranında e-bayiye dönüştürmek.

LNM Başvuru Ekranı

https://e-bikesepeti.com/index.php?route=account/register

(e-pazarlamacı referans kodunuz yoksa boş bırakın. Sistem size bir e-pazarlamacı atayacaktır.)

E-Tedarikçi Ol

E-Tedarikçi

Firmamız e-ticaret’e sıcak bakan markaların ürünlerini direk üretici firmalardan almaktadır. Eğer bir marka e-ticaret’in önemini anlayamamış ve kendi haklı sebepleriyle operasyon anlamında bize destek veremeyeceğini belirtmişse biz o zaman o markanın bayileri aracılığı ile ürün tedarik yoluna gidiyoruz. Bu tedarik sürecinde yine ilgili markanın onayını almış olmamız gerekiyor.

Amacımız piyasada bir spot pazarı oluşturmak değil. Bunun yerine, her markanın e-bike ürünlerinin internette ulaşılabilir olmasını istiyoruz.

Eğer siz de e-bike üreten veya ithal eden bir markaysanız ve ürünlerinizin sitemizde satılmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

E-Pazarlamacı Ol

E-Bike Ürünleri Satarak Para Kazanmak
E-Pazarlamacı

Firmamız sahada e-bike satabilecek esnafları bir nevi e-bayi mantığıyla sitemize kayıt ediyor. Sahada çeşitli markalardan mevcut motosiklet ve bisiklet bayileriyle servislerini tanıyan pazarlamacı arkadaşlara bir iş imkanı sağlıyoruz.

Sitemize kayıt ettiğiniz her e-bayinin müşterilerine yapacağı satıştan belli bir prim alacaksınız.

Eğer siz de “saha tecrübem var, internet kullanmayı biliyorum, bu insanlar internette olmalı ve tüm markaların e-bike ürünlerini alıp satabilmeli” diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Adres
İncilipınar Mah. 36018 Sk. No:4/C
Şehitkamil Gaziantep

İletişim Numaralarımız
+90 533 419 59 95
+90 342 323 73 77 (Hafta içi 09-18)

İstanbul Operasyon
Osman Yılmaz Mah. 611. SK. No: 23 A
Gebze / Kocaeli (İstanbul siparişleriniz 1 günde teslim)

Sanal Mağaza
7 Gün 24 Saat Sitemizden Alıveriş Yapabilir
7 Gün 24 Saat Sitemizin İletişim Kısmından Bize Ulaşabilirsiniz

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu