Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / E-ticarette franchise fırsatı!

E-ticarette franchise fırsatı!Alın, kullanın, iade edin… Kullandığınız kadar ödeyin!

Rentikon.com Amerika’da son yılların en popüler alışveriş sistemi olan lüks çanta ve aksesuar kiralamayı Türkiye’deki moda severlerle buluşturdu. Rentikon.com, hayalleri süsleyen lüks markalara ulaşmak için onları satın almaya alternatif bir yol olan kiralama sistemi ile lüks çanta veya aksesuarlara dilediğiniz anda kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor. Kullanmak istediğiniz çanta veya aksesuarı 2, 7,14 günlük kiralama sürelerinden birini seçerek kiralayabiliyor ya da satın alabiliyorsunuz.
Rentikoncom

Rentikon.com’un kurucularından Banu Kurtaran; amaçlarının moda severlerin dünyaca ünlü markaların orijinal ürünlerine diledikleri anda ulaşabilmelerini sağlamakolduğunu belirtiyor. Hem alışveriş tutkunlarının bütçesine hem de doğaya katkıda bulunan bu projenin en önemli özelliği, markaların orijinal ürünlerinin kullanımını desteklemesi. 2015 yılı sonuna kadar 15 farklı şehirde franchise noktaları verecek olan bu sisteme dilerseniz yatırımcı, dilerseniz müşteri olarak dahil olabilirsiniz.

  Horizon Mum Franchising Sistemiyle Şubeler AçacakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir