Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Eco Dry ekolojik kuru temizleme franchise veriyor

Eco Dry ekolojik kuru temizleme

ECO DRY adı altında Türkiye’deki ilk mağazasını İstanbul – Acıbadem’de açan Akdoğan Ticaret’in temel hedefi Türkiye kuru temizleme sektöründeki kalite çıtasını daha yukarı taşımaktır.

Profesyonel ekibi ve son teknoloji makinaları ile verdiği hizmetleri daha da geliştirerek kuru temizleme sektöründeki kalite çıtasını yükseltmeyi şiar edinen Eco Dry; zamanında ve kusursuz hizmet hedefiyle yola çıkmış, müşterilerinden aldığı güç ve güvenle İstanbul – Acıbadem mağazasından sonra da yatırımlarına her geçen gün yenilerini ekleyerek büyümeye devam etmektedir.

Mağaza sayısını artırarak, geniş bir kuru temizleme ağı sayesinde, bu kaliteli hizmeti daha çok kişiye ulaştırmak isteyen Eco Dry bu amaçla franchise sözleşmeleri aracılığıyla gücüne güç katmaktadır.

Eco Dry Marka ve reklam çalışmaları için tasarım desteğinden, işletmenin açılabileceği konumların seçimine, gerekli sermaye – ödeme koşulları – yatırımın ne kadar sürede geri döneceği gibi fizibilite çalışmalarının yapılmasından, iş planının oluşturulması konularında verdiği destek ile daha yolun başında işi ne kadar ciddiye aldığını göstermektedir.

Eco Dry franchise vermiş olduğu mağazalara; personel, ürün, sistem ve kullanım eğitimleri verir. Tanıtım faaliyetleri gibi organizasyonlarda danışmanlık desteği ve gerektiğinde diğer problemlere anında çözüm üretir. Eco Dry başlangıçtaki desteğini her aşamada devam ettirmektedir.

Eco Dry Türkiye’nin herbir ilinde franchise vererek şube ağını genişletmeyi planlamaktadır. Siz de Eco Dry sistemi içerisinde yer almayı isterseniz başvuru formunu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Böylece doğru yerde seçkin bir markanın işletmecisi olarak iş hayatına bir adım önden başlayacaksınız.

Tüm mimarlık ve eğitim çalışmaları verilmek suretiyle asgari 70 metrekarelik bir Eco Dry bayiliğini 60 bin Euro’ya kurmak mümkün. Şirket, ilk yıl franchising bedeli almıyor.
Başvuru için: 0216 325 80 05 web: www.ecodry.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu