Anasayfa / Teknoloji / Eero ile eşit hızda internet kullanım imkânı

Eero ile eşit hızda internet kullanım imkânı“Dünyanın ilk Wi-Fi sistemi” sloganı ile kullanıcı adaylarına tanıtılan Eero, evinizin ya da iş yerinizin her noktasında eşit hızda internet kullanım imkânı sunmak için geliştirilmiş bir cihaz. Evinizin internetin ulaşması en zor köşelerine dahi ağ bağlantısı taşıyan Eero, biri modeminize bağlanan, diğer ikisi prize bağlanarak internet dağılımının eşit olmasını sağlayan üç cihazdan oluşuyor. Cihazların birbirine bağlanması ise kurulumlarından sonra otomatik olarak gerçekleşiyor.

Eero
Böylece evinizin veya işyerinizin her köşesinde mümkün olan en iyi hızda internet kullanımı sağlanıyor. Bluetooth bağlantısı kurduğunuz akıllı telefonunuzdaki Eero uygulaması üzerinden ağ performansını takip edebiliyor, yeni bir ağ oluşturabiliyor ve internet şifresine gerek olmadan oluşturulan yeni ağa başkalarını davet edebiliyorsunuz. Sisteminde bir arıza çıktığında dahi kendi kendini yeniden ayarlama özelliğine sahip olan cihaz birçok noktada hızlı internet erişim imkânı sağladığı için kullanıcıları tarafından desteklenirken, ortama yayılan radyasyon oranını artırdığı için bazı kullanıcı adayları tarafından eleştiriliyor. https://www.eero.com/

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir