Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / EG Medya Bayilik Veriyor

EG Medya Bayilik VeriyorTürkiyede son yıllarda ki atılım ile her sektörde hızlı bir büyüme gelişme yaşanmaktadır. Reklam sektörüde haliyle bu büyümeden hakkına düşeni almaktadır. Reklam ve pazarlama olmadan bir markanın büyümesi ve bilinirliğinin artmasıda imkansızdır. Doğru yerde ve doğru zamanda reklam ve pazarlama stratejisi uygulanmalıdır. Girişimcilere verilen devlet destekleri ve özel kuruluşların destekleri yarışmalar, kampanyalar bir hayli artmıştır. Reklam sektöründe iş kurmak isteyen girişimciler Eg medya çatısı altında kendi işlerini kurabilir.

EG MEDYA

Firma İsmi : EG MEDYA
Bayilik Kategorisi : MEDYA
Kuruluş Yılı :  2001
Şube Sayısı :  0
Firma Tanıtım :  Her biri reklam sektörüne yıllarını vermiş bir ekip tarafından 2001 yılında kurulmuştur. Yurtdışı reklamcılığa bir soluk getirebilme amacıyla kurulduk. Yurtdışı reklamlar konusunda tecrübemizi ve becerilerimizi gün geçtikçe arttırdık. Müşterilerimiz için en doğru, sonuç getirici ve uygun maliyetli reklam çözümlerini üretme çabasındayız. Temel Hedefimiz Müşteri memnuniyetidir.

Misyonumuz
Müşterinin yanında olmak, en iyi hizmeti vermek, onunla beraber işi sahiplenmek ve doğru projeyi oluşturmak. Reklam ihtiyacını doğru belirleyip en uygun çözümü sunmak.

Amacımız

Yurtdışı Reklam ajansı olarak hizmet verdiğimiz markalarla beraber yol almak. Ortak başarının bir parçası olmak. Yurtdışında Türk Markalarının en iyi şekilde tanınmasını sağlamak. Muhakkak ki ihracata katkı sağlamak. Yurtdışında “Türk Markası” imajını her zaman gözetmek en büyük hedeflerimizdir.

Bayilik Şartları :  Türkiye genelinde reklam ajanslarına bayilikler verilecektir.
Bayilerimize %25 ile 50 arasında değişen komisyon oranları verilecektir.
Bayilikte aradığımız şartlar; halihazırda kurulu bir reklam ajansı olunması ve müşterilerine reklam hizmetleri veriyor olması.
Reklam sektöründe yıllarca deneyim kazanmış ama şuan şirket sahibi olmayan arkadaşlarada bayilik verilebilir… Bununla ilgili şirketimizle ön görüşmeler yapılması gerekmektedir.

Bayilik ile ilgili Destekler :  Her türlü teknik altyapı desteği. Reklam satın alma destekleri.

  GMZ kuruyemiş bayilik veriyor

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  yatırım maliyeti yoktur. Hali hazırda reklam ajansı olan ve müşterilerine reklam hizmetleri veren şirketlere bayilik verilecektir. Ortalama kar marjları % 25 ile 50 arasındadır.

Bayilik için ek şartlar: Reklam ajansı olmak.
Hali hazırda müşterilerine reklam hizmetleri veriyor olmak.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Halil İbrahim bey
Telefon :  08502280388
Web Sitesi : egmedya.com
E-posta Adresi :  info@egmedya.com
Adres :    bahçeşehir – istanbul
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir