Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Eğitim Odaklı Girişimcilere Uyarı Veren Kalem

Eğitim Odaklı Girişimcilere Uyarı Veren KalemLernstift, kullanıcısı heceleme, gramer hatası yaptığında ya da okunaklı olmayan şekilde yazdığında titreyerek uyarıyor.

kalemSize daha öncesinden Te Brynzeel My Grip kalem markasından bahsetmiştik. Çocuklara yönelik üretilen kalemlerin yine çocuklar tarafından dizayn edildiği marka birçok okul çağındaki çocuk kesinlikle ilgi gösterecektir ancak şunu söyleyebiliriz ki, bu şekilde yalnızca bir konudaki gereksinimi karşılayabilirler. Öyle bir kalem düşünün ki, kullanan kişi bir hata yapar yapmak onu uyarsın. Avusturya’dan Lernstif firması aynı isimle bu yenilikçi kalemini piyasaya sürüyor.
Lernstif ile entegre olan elektronik sistemi sayesinde cihaz, birçok farklı yazım hareketini tanıma özelliği taşıyor ve bir hata yapıldığında titreyerek yazı yazan kimseyi uyarıyor. Spesifik olarak kalemde iki fonksiyon öne çıkıyor. Güzel yazı modu, yazım kusurlarını dikkate alırken, okunaklı olup olmadığına göre uyarıyor. İmla modu, heceleme ve gramer hatalarına odaklanıyor. Firmanın açıklamasında göre; Lernstif ustalığı, titreme uyarısı sayesinde bir hata yapıldığında duyumsayarak hemen anlamamızı sağlıyor. Bu özellik Lernstif’i eşsiz ve oldukça etkili, eğitici bir yardımcı yaparken, öğrenmeyi eğlenceli hale getiriyor. Aşağıdaki video bize temel prensipleri detaylı olarak açıklamakta.

Bu ürünün bir sonraki versiyonu, dinamik basınç sensoru içerecek ve ağ modülü ile bilgisayara ve diğer cihazlara bağlanabilecek. Ürünün Salzburg menşeli üreticisi, bu iş için finansman arayışına gireceklerini söylüyor. Eğitim odaklı girişimciler, siz de böyle başarılı bir projede yer almak ister misiniz?

  Girişimcilere Çin'de Ticaret ve İş FırsatlarıYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Her Lezzeti Paketleyip Satışa Sunan Konsantre Dip Üretimi İş Fikri

Yeni çeşitleriyle her lezzeti paketleyip satışa sunan ‘konsantre dip’ üretimi iş fikri girişimcilere çok para …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir