Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Ek İş Arayanlar Reklam Sokakta Uygulamasını Deneyebilir

Yeni çıkan Reklam Sokakta uygulaması, yaratıcı ve özgün videolar çekmeyi seven kişilere, reklamcı olma ve kazanç sağlama fırsatı sunuyor. Uygulama içerisinde sponsorlar tarafından tanımlanan görevleri yaparak, giyimden, restaurant, market harcamasına kadar hemen her yerde kullanabileceğiniz hediye çeklerini alabiliyorsunuz.

HEDİYE ÇEKİ KAZANDIRAN REKLAM SOKAKTA UYGULAMASI

Reklam Sokakta uygulamasının güzel tarafı, açılan görevlerde kaybedenin olmaması. Yani, görev konseptine ve kurallara uygun şekilde yüklenen tüm videolar mutlaka kazanıyor. Eğer yeterine yaratıcı ve cesaretli videolar çektiyseniz, dereceye girip çok daha fazla kazanmanız da mümkün.

Reklam Sokakta uygulaması
Reklam Sokakta uygulaması

Özellikle üniversite öğrencileri ve ek iş fırsatı elde etmek isteyen kişiler için oldukça faydalı olan bu uygulama içerisinde elde edilen kazançlar, Kuruşlarla değil, Liralarla hesaplanıyor. Dolayısıyla görevlere sürekli katılım gösteren ve uygulamayı düzenli kullanan kişiler, kolaylıkla puan barajına ulaşıp hediye çeklerini alabiliyorlar.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama, kullanıcılarına profesyonel, sosyal ve çaylak olmak üzere 3 farklı üyelik seçeneği sunuyor. Her üyelik tipine uygun farklı görevler mevcut. Cesaret isteyen ve en çok kazandıran görevler, profesyonel görevler oluyor. ‘’Kolay bir iş olursa yaparım.’’ Diyenler ise çaylak üye olabiliyorlar.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu