Anasayfa / Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak / Ek İş Arayanlar Reklam Sokakta Uygulamasını Deneyebilir

Ek İş Arayanlar Reklam Sokakta Uygulamasını DeneyebilirHEDİYE ÇEKİ KAZANDIRAN REKLAM SOKAKTA UYGULAMASI

Yeni çıkan Reklam Sokakta uygulaması, yaratıcı ve özgün videolar çekmeyi seven kişilere, reklamcı olma ve kazanç sağlama fırsatı sunuyor. Uygulama içerisinde sponsorlar tarafından tanımlanan görevleri yaparak, giyimden, restaurant, market harcamasına kadar hemen her yerde kullanabileceğiniz hediye çeklerini alabiliyorsunuz.

Reklam Sokakta uygulamasının güzel tarafı, açılan görevlerde kaybedenin olmaması. Yani, görev konseptine ve kurallara uygun şekilde yüklenen tüm videolar mutlaka kazanıyor. Eğer yeterine yaratıcı ve cesaretli videolar çektiyseniz, dereceye girip çok daha fazla kazanmanız da mümkün.
Özellikle üniversite öğrencileri ve ek iş fırsatı elde etmek isteyen kişiler için oldukça faydalı olan bu uygulama içerisinde elde edilen kazançlar, Kuruşlarla değil, Liralarla hesaplanıyor. Dolayısıyla görevlere sürekli katılım gösteren ve uygulamayı düzenli kullanan kişiler, kolaylıkla puan barajına ulaşıp hediye çeklerini alabiliyorlar.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama, kullanıcılarına profesyonel, sosyal ve çaylak olmak üzere 3 farklı üyelik seçeneği sunuyor. Her üyelik tipine uygun farklı görevler mevcut. Cesaret isteyen ve en çok kazandıran görevler, profesyonel görevler oluyor. ‘’Kolay bir iş olursa yaparım.’’ Diyenler ise çaylak üye olabiliyorlar.

Reklam Sokakta uygulamasını hemen indirip, görevlere katılmak isterseniz, www.reklamsokakta.com’u  ziyaret edebilirsiniz.

  Günlük Alışverişlerden Para KazanmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde El Yapımı Pastacılık ve Pasta Süslemesi

Birçok insanın, yiyecek işine dair romantik fikirleri vardır, özellikle de bu iş el yapımı pastacılık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir