Ek İş Yapmak Ek Gelir Sağlamak

Ek İş Fikirleri

Değerli arkadaşlar, yaşam hızla akıp gidiyor. Hayatımızda zaman mefhumu bazen o kadar süratli ilerliyor ki, diyoruz ne çabuk bu yaşa geldik zaman ne kadar hızlı geçti tabirini kullanıyoruz. Bu kısacık ömrümüzde hem sağlıklı yaşamak hem de kendimizi ve ailemizi tatmin edecek bir ekonomik gelire ulaşmamız hepimiz arzu etmiş olduğu bir olgu olduğunu düşünüyorum. Yaşam şartları bizleri bazı arayışlar içerisine girmemizi zorunlu kılıyor. 21 asır gerçekten hem teknoloji bakımdan hem de diğer gelişmeler açısından çok hızlı bir gelişme gösteriyor. Buda insanlar hep yeni bir şeyler alayım yeni çıkan ürünlerden benimde olsun duygusunu tetikleyerek harcamaların artmasına sebebiyet veriyor. Bu çerçeve içerisinde düşündüğümüzde şu an çalışmış olduğumuz iş sektörlerinde elde ettiğimiz kazançlar isteklerimizi karşılayamaz noktaya gelmiştir.Bu durum insanları farklı araştırmalara sevk etmiştir.

İnsanlara verilen maaşlar kişilerin kıt kanaat geçinmelerini ancak sağlamakta bazı zamanlarda da aile bütçelerinde açıklar meydana gelerek onların stresli bir yaşam sürmelerini ortaya çıkarmaktadır. Eş ve çocukların talepleri her gecen gün artmakta toplumda özenti duygusuyla beraber harcamalar hat safhaya çıkmaktadır. Herşeyin daha iyisi olsun fikri kişilerin ekonomilerini altüst etmekte ve kredi kartlarının hayatımıza girmesiyle beraber sanki bedava alıyormuş gibi harcamaları karttan yapıp daha sonra onun ceremesi çeken birçok insan topluluğu ortaya çıkmaktadır. Bunları göz önüne aldığımızda ek iş yapmak birçok insanın zarureti haline gelmiştir. Ek iş yaparken neye dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunları size açıklamak istiyorum ek işte önemli olan husus öncelikle yaptığımız ek iş kazançlı bir işmidir ona bakmak lazımdır.İş sistemini her yönüyle ele alıp irdelemek en doğru olanıdır.Ekonomik planı gerçekten emeğimizi karşılığını bize veriyor mu buda baz almamız gereken önemli bir noktadır.Çalışma şartları açısından bize avantajlar sunuyor mu? Buda dikkat edilmesi gereken başka bir yöndür. Bunları ele aldığımızda size harika bir tavsiyem var ve denenmiş bu konuda birçok insanın para kazandığı ve insanların yaşamlarının değişmesine vesile olduğu iş sistemini tavsiye ediyorum. Bu iş sistemi Piaff markasıyla ülkemizde binlerce üyesi olan network marketing sistemiyle çalışan kazançlı bir iş modelidir. Para kazanmak isteyenler ve aile ekonomilerine süper bir katkı sağlayacak iş arıyorum diyenler sitemizi inceleyin. Piaff networking’i her yönüyle araştırın. Göreceksiniz İnsanlara sunmuş olduğu avantajlar açısından gözde şirketlerden biri olduğuna şahit olacaksınız. Piaff hızla büyüyor. Binlerce üyesiyle yoluna devam ediyor. Sizde bu kazanç kervanında yolculuk için yerinizi alarak kazanmanın startını vermeniz menfaatiniz icabıdır. Geç kalmayın ve bizimle irtibata geçin.

Ek iş fikirlerine bir kaç örnek

Youtube kanalı açmak

Youtubede açacağınız kanalda video paylaşımı yapıyorsunuz hesabınızı adsenseye bağlayıp reklam geliriniz oluyor. Youtube ve adsense hakkında daha faza bilgi için sadece bu konuların yayınlandığı bloglardan bilgi alabilirsiniz google de arama yapmanız yeterli.

Çeviri yaparak para kazanma

Yabancı diliniz var ise iyi derecede yazıp çizebiliyorsanız çeviri işini yapmanız size ek iş olarak yansıyacaktır. Webmaster sitelerinde çeviri yaptıranlar vardır örnek: r10.net, wmaraci.com gibi. Ayrıca çeviri yaptıran yerler diye googlede arama yapabilirsiniz.

Fotoğraf çekerek para kazanmak

Çektiğiniz fotoğrafları instagramda payalaşarak para kazanabilirsiniz.

Makale yazarak ek iş yapma

Makale yazmak için bilgi birikimi olmalı ve hızlı yazma özelliğine sahip olmanız yeterlidir. Yine webmaster sitelerinde makale yazdıran çok kişi vardır. Ayrıca sadece makale alım satım işi yapan siteler vardır siz sadece istenen özelliklerde yazıyı yazın yeterli satış işini site yapıyor. Google de makale alım satım diye arama yaparsanız birçok siteye ulaşırsınız.

Çocuk bakımı hizmetleri

Çocuk bakma işide güzel bir ek iş kaynağı olabilir bunun için yeterli zamanınız olmalı. bakicim.com ve armut.com gibi daha birçok sitede bu tarz işler bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu