Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma FırsatlarıGıda ve Restoran Bayilikleri

Ekmekçi Tost Franchising Veriyor

Ekmekçi Tost Bayilik

EKMEKÇİ TOST
Hatay’ın en meşhuru

2006’da Hatay-Antakya’da hizmet vermeye başlayan Ekmekçi Tost, şu anda dört şubeye sahip. Bunların üçü Antakya, diğeri ise İzmir’de. Menülerinde klasik tostlarla beraber toplamda 25’e yakın çeşit var. Vejetaryen tostları da var. Franchising sistemiyle büyümeyi hedefleyen firma, yatırımcılara ürün tedariki ve ekipman hizmeti de sunuyor. Firmada isim hakkı bedeli ve ürün temin etmenin toplam fiyatı ise 50 bin TL.

2006 senesinde antik paketleme olarak antakya halkına hizmet vermeye başladık. Ekmekçi tost markamız ile her zaman kaliteli ürün ve lezzetlerle damak tadınıza hitap edebilecek tost çeşitlerimizle sizleri ekmekçi tost ile tanıştırıyoruz.

Ekmekçi Tost Bayilik
Ekmekçi Tost

Ekmekçi tost markamız ile den sonra antakyada tostu markalaştıran ilk ve tek adres olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her zaman kaliteli.

MİSYONUMUZ

Kaliteli, taze ve hijyenik ürünlerle ekmekçi tost ailesi olarak sizlere tostu sevdirdik. Tostun lezzetini ve tadını vazgeçilmez kıldık. Antakya’da sanayi sitesi ve saray caddesi, izmir’de konak kafede ekmekçi tost markamızla sizlere hizmet veriyor ve sizleri bu lezzetleri tatmaya davet ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Ekmekçi tostu ulusal bir marka haline getirip bu eşsiz lezzetleri sizlere en iyi şeklilde sunmak. Ayrica franchise vererek ekmekçi tost markasına herkesin ulaşabilmesini sağlamak. Kaliteden ödün vermeyen iş prensibimiz, güleryüzlü ve profosyonel elemanlarımızla ekmekçi tost olarak en iyisini ve en lezzetlisini sizlere sumak başlıca hedefimizdir.

Web: www.ekmekcitost.com.tr
Telefon: 0326 212 70 60

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu