Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Gıda ve Restoran Bayilikleri / El Torito Restorantlar Zinciri Franchising

El Torito Restorantlar Zinciri FranchisingEl Torito restorantlar zincirinin kurulması gerçek bir başarı öyküsüdür. Eskiden savaş uçağı pilotu olan LARRY, ayrıca hukuk öğrencisidir. LARRY CANO 1954 yılında sınırlı bir bütçe ile CALIFORNIA‘nın ENCINO kentinin VENTURO bulvarında, ahşap bir evi kiralayarak burayı Meksika ambiyansına göre hazırlanmış bir restorant olarak dekore eder. LARRY kullandığı basit malzemelerle, son derece sıcak ve otantik bir mekan yaratır.
Restorantın açılış gecesi,aşırı ilgiden dolayı yemekler kısa sürede tükenir. Çekici, lezzetli yemeklerini bir bayram atmosferinde sunduğu bu restorant her gün dolup taşmaya başlayınca, LARRY hemen karşısındaki restorantıda alarak bünyesine katar. Bu sırada arkadaşı ona uğur getirmesi için seramikten yapılı bir küçük boğa (El Torito) hediye eder. Bu noktadan sonra restorantın adı El Torito olmuştur. CANO‘nun başarısındaki en önemli sırrı fiyatlarını kabul edilebilir bir seviyede tutarak kusursuz bir servis anlayışı ile birleştirilmesinden ileri gelmektedir. El Torito Meksika restorant zincirine gün geçtikçe halkalar eklemeye devam etmiştir.A.B.D – Japonya – Türkiye ve Abu Dabi’de misafirlarine hizmet vermektedir.

Arsan Turizm Gıda San.ve Dış Ticaret Anonim Şirketi 2001 yılı itibariyle Eltorito Master Franchising anlaşması ile Türkiye yetkilisi, 2000 senesinden beride Araç Turizm Tic. A.Ş. Marmara ve Kıbrıs Master Franchising haklarına sahiptir. Franchising başvurularınız için bizlere, aşağıda yer alan başvuru formunu doldurarak veya 0(212)257 01 71/0(212)257 54 97-98 numaralı telefonlar veya 0(212)263 73 66 numaralı faxtan ulaşmalarını rica ederiz.

Nispetiye Caddesi No.72 Etiler/İstanbul
Tel : 0 (212) 257 01 71 – 0(212) 257 54 97-98 Fax : 0 (212) 263 73 66
E-Mail : franchising@eltorito.com.tr

  Ziyafe Kayseri Mutfağı Restoranı AçabilirsinizYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Tostmatik Franchise Verecek

Türkiye’de ilk ve tek tost yapabilen Tostmatik tescilli marka adıyla uluslararası patente sahip bir tost …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir