İş Fikirleri ve İş Kurmak

Elektrikle Çalışan Bisiklet İş Fikri

Elektrikle Çalışan Bisiklet İş Fikri, Elektrikli Bisiklet İş Fikri, Hafif Bisiklet, Bisiklet İş Fikirleri

Teknolojinin günden güne ilerlemesi insanların spor ve eğlence amacıyla yaptığı bir çok aktiviteyi daha da eğlenceli duruma getirecek şekilde değişiyor. Bunlara güzel bir örnek özellikle Uzakdoğu ülkelerinde kullanıcı sayısını hızlı bir biçimde arttıran elektrikle çalışan bisikletler oldu. İster kas gücüyle kullanabildiğiniz ister elektrik enerjisiyle yol alabildiğiniz bu ürünün girişimcisinin başarılı bir iş fikri ortaya koyduğunu görebiliyoruz. Elektrikle çalışan bisikletlerin en önemli özelliği ise uzun mesafeleri az bir enerjiyle yol alabilmesi oluyor.

Ülkemizin geleneksel yapısı göz önüne alındığında bu ve benzeri ürünlerin pek bir kullanıcısı olduğunu göremiyoruz. Bununla birlikte benzer bir ulaşım aracının distribütörlüğünü yapmakta olan şirket bayilik sistemiyle yayılıyor.

Gocycle adıyla lanse edilen bu bisikletlerin muadillerine göre farklı ise çok daha az bir enerjiyle uzun bir süre gidebiliyor olması. Bununla birlikte günümüzde eko-yaşam anlayışının yavaş yavaş oturmaya başladığı düşünülürse girişimcisi için başarılı bir iş fikri olabilir.

Formula 1 tasarım mühendisi Richard Thorpe tarafından tasarlanan bu bisiklet benzerlerine göre daha küçük bir gövde ve tekerleklere sahip. Gövdesinin yapımında kullanılan karbon fiber alaşımla bisikletin hafif olması sağlanmış.

Başarılı bir iş fikri olarak gösterebileceğimiz bu ürünü www.gocycle.com adresinden inceleyerek, detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu