Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Elektronik güvenlik sistemleri bayiliği veren firmalar

Alarm sistemleri, güvenlik kameraları gibi elektronik güvenlik sistemleri kuran şirketlere Türkiye’nin her bölgesinden bayilik talepleri yağıyor. İşte, pazarın öncü markalarının bayilik koşulları…

ELEKTRONİK güvenlik sistemleri lüks olmaktan çıkıyor.

Elektronik güvenlik sistemleri

Güvenlik kameraları ile alarm sistemlerine alışveriş merkezleri, oteller, restoranlar, işyerleri, sokaklar ve evlerde, kısacası her yerde rastlamak mümkün. Günümüzde bu ürünlerin ihtiyaç olarak algılanması, elektronik güvenlik sistemleri pazarını çok hızlı büyütüyor. Çok değil 10-15 yıl önce pazarın yıllık hacmi 1 milyon dolar civarındaydı. Pazarın hacmi bugün 1 milyar doları geçiyor.

guvenlik bayilikleri

Son yıllarda kat edilen mesafe, pazarın büyüme potansiyelinin çok yüksek olduğunu ortaya koyuyor. Üstelik eskiden genelde “merdiven altı” diye tabir edilen üreticilerin hakim olduğu piyasada, şimdi kendi markalarıyla eksiksiz hizmet sunabilen şirketler var. Bu şirketler şimdi bayilik sistemleriyle Türkiye genelinde yeni satış noktaları oluşturuyor. İşte, elektronik güvenlik sistemleri pazarının önde gelen şirketlerinin bayilik şartları…

BİGES GÜVENLİ HAYAT TEKNOLOJİSİ

Alarm izleme ve raporlama hizmeti

Biges Güvenli Hayat Teknolojileri 1998’de kurulmuş. Şirketin merkezi İstanbul Mecidiyeköy’de. Ayrıca müşterilere şirketin çözümlerinin uygulamalı olarak tanıtıldığı bir showroom var. Burası bayiler için eğitim çalışmaları için de kullanılıyor. Firmanın Türkiye genelinde yaygın bir bayi ağı var. Ancak bayi sayısının az olduğu bölgelerde yeni bayilikler oluşturulacak. Bayilik koşulları başvuru yapan firmanın durumu ve bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Şirketin bu konuda standart bir uygulaması yok. Ancak belirli bir miktarda teminat isteniyor.

Biges Güvenli Hayat Teknolojileri

Kasetli kayıt sistemlerinden dijital kayıt sistemlerine geçişin öncülerinden olan Biges, Türkiye pazarına yeni ürünler sunuyor. Şirket dijital kayıt sistemlerinden hırsız alarm sistemlerine, personel takip ve geçiş sistemlerinden yangın alarm sistemlerine kadar birçok farklı ürün grubunda onlarca markanın Türkiye distribütörlüğünü yapıyor.

Firma alarm izleme ve raporlama hizmetleri veren Güvenli Hayat Alarm Takip Merkezi’ne de sahip. Bu merkez sayesinde müşterilere GPRS üzerinden online izleme hizmeti veriliyor.

Telefon: 444 0 918
E-posta: biges@biges.com
Web: biges.com

PAKET KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Bayilik maliyeti yok

Paket Kamera Güvenlik Sistemleri 1985’ten bu yana faaliyet gösteriyor. Şirketin 600’e yakın bayisi var. Hazır kamera paketleri, güvenlik kameraları, kayıt cihazları, kamera bağlantı ekipmanları ve alarm güvenlik sistemleri gibi birçok farklı ürün grubu var.

Firma, Türkiye genelinde yeni bayilikler oluşturacak. Bayilik için herhangi bir teminat istenmiyor.

Paket Kamera Güvenlik Sistemleri

Bu alanda tecrübe sahibi firmalara öncelik verilecek. Şirket bayi adaylarına eğitim, el kitabı, yer seçimi, bölge koruması, proje, ortak reklam, mal temini, pazarlama ve personel temini gibi birçok konuda destek oluyor. Bayi adaylarının satış-pazarlama tecrübesine sahip, yöneticilik vasfı olan, insan ilişkileri güçlü kişilerden seçilmesine dikkat ediliyor.

Telefon: 0212 220 46 64
E-posta: destek@paketkamera.com
Web: paketkamera.com

PRONET

Kendi işinizi kurun

Pronet Satış Genel Müdür Yardımcısı Engin Kurtay, “Pronet olarak şu an 92 franchise’ımız bulunuyor. 2015 sonuna kadar franchise sayımızı 102’ye çıkarmayı hedefliyoruz” diyor. Güvenlik şirketi Pronet, girişimcilere kendi işini kurma fırsatı sunuyor. Şirket bunun için Çözüm Ortaklığı Programı geliştirmiş. Şirket temsilcilerine göre programa katılan girişimciler, düşük maliyetle yüksek kazanç elde etme şansı yakalıyor.

2009’da başlayan program sayesinde birçok ilde çözüm ortakları oluşturulmuş. Firmanın 40’m üzerinde yeni çözüm ortaklığı var.

Pronet

Yılsonuna kadar bu sayının 50’nin üzerine çıkarılması hedefleniyor.

İlk yatırım maliyeti, işletmenin açılacağı il ve plana göre değişiklik göstermekle birlikte yaklaşık 15 bin dolar civarında. Bu rakamın büyük kısmını aktif satış yapacak ekip maliyeti oluşturuyor.

“40 şehirde Pronet franchise’ımız bulunuyor” diyen Kurtay, “2015 yılında şu ana kadar daha önce yer almadığımız Samsun, Yalova, Yozgat, İsparta, Aydın, Sakarya, Düzce, Zonguldak illerinde çözüm ortakları oluşturduk. Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerinden epey talep alıyoruz. Önümüzdeki aylarda Tekirdağ, Trabzon, Sivas, Diyarbakır, Aksaray, Burdur, Maraş, Osmaniye, Urfa, Giresun, Çorum, Amasya, Kırıkkale başta olmak üzere 20 ilde daha yeni franchise’lar verip Türkiye nüfusunun çok büyük bir kısmına yerinden ve hızlı hizmet vermeyi hedefliyoruz” diyor.

Telefon: 0212 467 48 48
Web: pronet.com.tr

MOMENT ELEKTRONİK GÜVENLİK

Yerli üretici

2007’den bu yana faaliyet gösteren Moment Elektronik Güvenlik Sistemleri, Silverstone markası altında güvenlik ekipmanları üretiyor. Ayrıca bazı markaların Türkiye distribütörlüğünü yapıyor. Firma, kendi markası ve ithal ettiği diğer ürünlerin satış ve pazarlamasını gerçekleştirecek bayiler anyor. Yeni bayilikler için bölge ayrımı yok. Türkiye’nin her ilinden gelecek bayilik talepleri değerlendiriliyor.

Moment Elektronik Güvenlik Sistemleri

Şirket bayi adaylarının işin gerekliliklerini bilen, işinin başında olabilecek, yeterli mali güce sahip olmasını tercih ediyor.

Telefon: 0212 216 67 70
E-posta: info@momentbilgisayar.com
Web: momentbilgisayar.com

ALARMNET GÜVENLİK HİZMETLERİ

Kendi Ar-Ge departmanı var

Alarmnet Güvenlik Hizmetleri’nin şu anda sekiz Qİdim, bayisi var. Firma 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu çerçevesinde kurulmuş. 2006 yılından bu yana faaliyet gösteriyor. Firmanın kendi yazılım ve Ar-Ge departmanı var. Bu sayede yeni çözüm ve ürünler geliştiriyor. Bu çalışmaları kendi bünyesindeki yazılım ekibi gerçekleştiriyor. Bayi adaylarında aran özellikler şu şekilde sıralanıyor: Çalışkan ve işinin başında bulunan, ticari güvenilirliğe sahip…

Alarmnet Güvenlik Hizmetleri

Telefon: 0212 444 0 416
E-posta: info@alarmnet.com.tr
Web: alarmnet.com.tr

SENTEZ GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Personel takip sistemleri uzmanı

Sentez Güvenlik Sistemleri, 2007 yılında kurulmuş. Şirket kendi imalathanesinde personel takip sistemleri üretiyor. Türkiye genelinde yeni bayilikler oluşturacak olan şirketin bunun için herhangi bir ön şartı yok. Şirket istekli, girişimci, inisiyatifli, işine konsantre bayi adaylarıyla çalışşmak istiyor.

sentezguvenlik

Telefon: 0212 674 32 33
E-posta: info@sentezguvenlik.com
Web: www.sentezguvenlik.com

TÜRKNET GÜVENLİK

ithal alarm sistemleri

Türknet Güvenlik, 2008 yılında kurulmuş. Konut ve işletmelerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan hırsız ve yangın alarmı, kapalı devre kamera ve geçiş kontrol sistemleri kuruyor. Firma, Türkiye genelinde yaygın bir bayi ağına sahip. Ancak artan talepler doğrultusunda yeni bayilikler oluşturacak.

Türknet Güvenlik

Firma, kurulumunu gerçekleştirdiği alarm sistemlerinde elektronik güvenlik alanında yeni nesil ürünler üreten ABD’li Tyco Security firmasının ürünlerini kullanıyor. Kullanılan tüm cihazlar uluslararası CE ve kalite belgelerine sahip. Abonelik boyunca ücretsiz teknik servis, bakım ve ürün garantisi veriliyor.

Telefon: 444 8 575
E-posta: info@turknetguvenlik.com
Web: turknetguvenlik.com

3S GÜVENLİK SİSTEMİ

il sınırlaması yok

1998 yılında faaliyete geçen 3S Güvenlik Sistemleri ,2013 yılında bünyesinde yazılım ve Ar-Ge departmanı kurmuş. Firma, Türkiye’nin her bölgesinden gelen bayilik taleplerini değerlendiriyor.

3S Güvenlik Sistemleri

Bayi adaylarında aranan özellikler: Yüksek motivasyona sahip, çabuk öğrenebilen, müşteri memnuniyetine önem veren, kurumsal çatı altında takım çalışmasına uyum sağlayabilecek girişimci ve yeterli sermayeye sahip bireyler/kurumlar olarak sıralanıyor.

Telefon: 0212 444 0 152
E-posta:bilgi@3s.com.tr
Web: 3s.com.tr

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu