İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Elextrolux Servis – 444 7 404

Elextrolux Servis – 444 7 404

Elektronik eşya markaları arasında yıllardır zirvede olan Electrolux markasının Türkiye’de servis hizmeti veren Electrolux Servis uzman kadrosu ile elektronik eşyalarınızın bakım, onarım ve montaj hizmetleri ile uzun zamandır sizlere hizmet vermektedir. Hayatımıza anlam katan elektronik eşyalarımız olmadan bir gün bile geçirmek oldukça zor. Gelişen teknolojinin mahsulü olan Eşyalarımız neredeyse hayatımızı olmazsa olmazları diyebiliriz.

Ancak bazı nedenlerden dolayı eşyalar arıza çıkarmaktadır. Bu durumda üstün kalite anlayışı ile Electrolux Servis kısa sürede verdiği hizmetlerle arızaya anında yerinde müdahale imkanı ile arızanın tespitinden sonra oldukça kısa sürede bakım ve onarımını yapabilmektedir. Bu sayede alıştığınız düzene geri dönmeniz çok vakit almayacak sizlerde vakit kaybı yaşamamış olacaksınız.

Electrolux Servis içinde bulundurduğu kaliteli ve genç iş arkadaşları ile sizleri teknik anlamda bütün yüklerinizi hafifletmekle sorumludur. Bozulan eşyalarınız firmamız sayesinde sizler için sorun olmaktan çıkmaktadır. Bize ulaşmak için 444 7 404’ü arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Vereceğimiz hizmetler daima 1 yıllık garanti süresi kapsamında yer almaktadır. Teknik servis konusunda her türlü ihtiyaçlarınız için hiç düşünmeden bizi arayabilirsiniz.
Beyaz eşyalarınız sizler için nasıl kolaylık sağlıyorsa bizde kuruluş amacımız gereği eşyalarınızın kolaylığı için çalışmaktayız. Anlayışlı ve işini bilen elemanlarımız bu konu da sizleri memnun etmek için ellerinden gelenin daha fazlasını verebilmek için sürekli çalışmalarına devam etmektedirler. Bizi güvenle arayabilirsiniz. http://www.electroluxservis.co/

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu