Anasayfa / Ek İş, Ek Gelir / Emekliler Trikotaj Atölyesi Açabilir

Emekliler Trikotaj Atölyesi AçabilirTRİKOTAJ ATÖLYESİ

trikotaj atolyesiKonu tekstilden açılmışken tamamen makine becerisine bağlı bir iş daha… İyi bir tasarımcıyla çalışarak triko konusunda uzmanlaşabilir ya da emeklilere dağıtacağınız trikotaj makineleriyle evlerinde fason iş yapma imkânı yaratabilirsiniz.

Teknoloji çok ilerledi. Örme tekniğiyle dikişsiz olarak yaratılan tekstil işlerinin başında kazak, tunik, başlık, süveter, eldiven ve benzerleri var. Internet üzerinden ısmarlama trikotaj işleri yapmak da mümkün.
Çorap imalinde de trikotaj tekniği geçerli. Başlangıçta makinelerle bütünleşmek için kısa bir eğitim almak şart. Trikotaj makinelerinde onlarca seçenek var. Evde fason çalışmak isteyenler emek karşılığında bu makinelere zamanla sahip olabilirler.

Son yıllarda zararsız elyaflardan çocuklar için çeşitli objeler, oyuncaklar ve patik yapılması epey moda haline geldi. Kısaca ‘mekanik örgü tekniği’ diyebileceğimiz bu uğraşı emeklilik dönemi için epey uygun bir iş. İnce elyaflardan özel kumaş imali ise zevk sahibi emekliler için.

  Web Siteniz ile Google AdSenseden Para KazanabilirsinizYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde El Yapımı Pastacılık ve Pasta Süslemesi

Birçok insanın, yiyecek işine dair romantik fikirleri vardır, özellikle de bu iş el yapımı pastacılık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir