Emlak Bayilikleri

Emlak Satarak Para Kazanmak Franchise Sistemi

FRANCHISE FIRSATI

Emlak satarak para kazanmak. Minimum yatırımla işinizi kurup ömür boyu rahatça kazandıran bir franchise arayışında merak ettikleriniz olacaktır. Emlak işinizi yaparken ihtiyaç duyacağınız her şeye minimum yatırımla sahip olabilirsiniz. Ofisiniz, internet olacağı için istediğiniz yerden rahatça çalışır, komisyonun tamamını alarak daha fazla kazanırsınız. Franchise paketimizle temsilcilerimizin kazançlarını garantiliyor ve emlak işindeki çalışma alışkanlıklarını değiştiriyoruz. Tecrübeniz olsun olmasın işte sizi rahata kavuşturacak hizmetlerimiz:

MÜŞTERİ DESTEĞİ

Sistem bölgenizde emlak almak ya da satmak isteyen müşterilerden randevu alarak stresten uzak para kazanmanızı sağlar.

Emlak satarak para kazanmak
Emlak satarak para kazanmak

SATIŞ KİTİ

İLKON markasının tüm avantajlarını kullanır, güvenilir bir iş adamı/kadını olarak tanınırsınız. Başarısı kanıtlanmış ISO belgeli online emlakçılık altyapısıyla kurumsal kimliğinizi ispatlarsınız. 15 yıllık emlak pazarlama tecrübesiyle İLKON markası hep yanınızdadır.

EĞİTİM&KOÇLUK

Satış ve teknoloji odaklı online emlak eğitimleriyle işin püf noktalarını öğrenir, deneyiminiz olmasa da  kısa zamanda emlak işinden para kazanmaya başlarsınız. Bire bir koçluk ile profesyonelleşir ve müşterilerinizle olan iletişiminizi güçlendirirsiniz.

OFİS

Arkanızdaki ekibin masrafsız ve hızlı çözümleri ile satışlarınız kolaylaşır. Siz emlak satışı yaparken interneti ofisinize dönüştüren “Müşteri Programı” en büyük yardımcınız olur. Programa kaydettiğiniz her ilan sizin için diğer ilan sitelerinde de yayımlanır.

Elde edeceğiniz bu avantajlarla: Müşterilerden sağladığınız kazancın tamamı size aittir. İşinizi internetle her yerden yapma fırsatınız olduğu için kira, fatura, eleman ve reklam gibi harcamalarınız olmaz. Müşteri aramakla vakit kaybetmediğiniz için daha verimli çalışırsınız. Böylece yüzlerce temsilcimiz gibi siz de kendinize daha çok vakit ayırarak kolayca emlakçılık yaparsınız.
İşlerinizi istediğiniz yerden yürütebildiğiniz için yolda harcayacağınız zamanı özel hayatınıza ayırır, motivasyonunuzu sürekli yenilersiniz.

İnternet çağında, çalışma şeklinizi değiştirerek hakettiğiniz başarıyı yakalayabilirsiniz.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu