Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / En Ucuzu ve En Kalitelisi Nerede? – Yeni Nesil ‘cali center’ler

En Ucuzu ve En Kalitelisi Nerede? – Yeni Nesil ‘cali center’lerEn kalitelisi nerede?

İnternette örnekleri var ama yetersiz. Bu konuda en iyi hizmeti verecek yeni nesil ‘cali center’ler Amerika’da faaliyete geçmek üzere. Sistem güncel ucuzluk kadar ‘yüksek kalite’ olgusu üzerine kurulu, içerik ve tüm girdiler tüketiciye garanti ediliyor.

cali center
Hammadde içeriklerinin menşe öyküleri bile bu karşılıksız hizmete dâhil. Diyelim ki yakınınızdaki yerlerden gıda, tüketim maddesi, hatta kırtasiye malzemesi alacaksanız. Çağrı merkezine telefon ettiğinizde sizi ilgili mağazaya yönlendiriyor ve siparişiniz anında kapınıza geliyor. Sistemin üyelik ve şifre esasına göre çalıştığını belirtelim.

Mevcutlardan farkı, ürün kalitelerinin site açısından artı sigorta kapsamında olması. Hızlı tüketim ürünlerinde son kullanma tarihleri garanti ediliyor ve içeriğin en ince noktalarına kadar geniş açıklaması yapılıyor. Tüketici açısından üye sayısı arttıkça alınacak indirimler de artıyor. Sık aralıklara kurgulanan piyango çekilişleri siteye olan ilgiyi devamlı sıcak tutuyor.

Üretici ya da mağazalar içinse bu sıra dışı hizmet kendilerine prestij ve güven anlamına geliyor. Hizmet veren ‘cali çenter’ takviyeli sitelerin çoğu ürünü analiz eden bir de gelişmiş laboratuvara sahip. Benzeri çok, kalite üzerine yoğunlaşanı az olan oldukça farklı bir proje.

  Zeytin ve Zeytinyağı Üretimi 35 Bin Çiftçinin Geçim Kapısı OlduYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir