İş Fikirleri ve İş Kurmak

Epilasyon Merkezinde Para Var

Epilasyon Merkezi Açmak

Estetik cerrahinin gelişmesine paralel olarak her geçen gün epilasyon merkezlerinin sayısı artıyor. Bunların bir bölümü estetik merkezlerinde faaliyet gösterirken, büyük bir bölümü de bağımsız çalışıyor. En önemli şey işin mahiyetini iyi kavramak ve hizmet edilen kesimin duygularına önem vermek.

epilasyon merkezi

Çoğu kadın müşterilerin en büyük arzusu klasik yöntemlerle istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmak. Daha düne kadar ciddi dermatolojik sorunlara yol açan geleneksel işlemler artık sona ermiş durumda.

Lazer teknolojisi bu konuda tüm dünyada devrim yaratmış bulunuyor. Üst ve alt deriye hasar vermeyecek dalga boyunda çalışan lazer aparatlarıyla tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkün.

Kullanılan aletlerin sayısı çok az ve yatırım maliyetleri oldukça düşük. Sağlık Bakanlığından alınacak özel izinle açılan epilasyon merkezlerinin önemli sorunu hijyen kurallarına aşırı itina göstermek ve bunu öncelikli koşul kabul etmek. Kurulacak merkezler sadece kadınlara değil erkeklere de hizmet verecek şekilde tasarlanıyor.

Örneğin aşırı kıllanma (hirustismus) erkeklerin de en büyük sorunu. Kazançlı ve temiz bir işyeri için özellikle kadın emeklilere tavsiye edilebilecek ender uğraşılardan biri.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu