Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Eraser Medikal Bayilikler Veriyor

Eraser Medikal Bayilikler VeriyorFirmamız Medikal sektörde, uzun yıllar sonucu kazandığı tecrübe ve birikimi bu sektöre daha fazla yarar sağlamak amacıyla 2007 yılında İzmir de kurulmuştur. Firmamız hedefleri doğrultusunda sektörünün farklılık yaratan bir değeri olmuş ve olmaya devam edecektir.

eraser medikal

Amacımız müşteri odaklı olup, satış öncesi ve sonrası bilimsel temele dayalı olarak , geliştirilmiş müşteri ilişkileri ile hastalarımızı, sağlık personelimizi ve hastanelerimizi portföyümüzdeki ürünlerimiz ve tecrübemiz ile doğru noktada buluşturmaktır.
İthalatınızı gerçekleştirdiğimiz, HANS RUDOLPH, LABORATOIRES CIAM, DIMAR SRL, STATCORP MEDICAL, GREAT GROUP MEDICAL, CHEMOLINE, ONCOERA, ERASPIRA markalı ürünlerimiz ile ülkemiz geneline yayılmış bayi ağı ve konusunda uzmanlaşmış ekibimiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Firmamız faaliyet konuları ile ilgili üretim sürecini bitirme aşamasına gelmiş, bununla ilgili kalite belgelerini almıştır. Çok yakında kendi markamızla üretime geçerek, hem ülkemize, hem sektörümüze katkı sağlamayı amaçlamaktayız.

Eraser Medikal Ltd. Şti.

Adres : 125/6 Sokak No:7/7 EVKA 3 – Bornova / İZMİR Posta Kod:35060
Tel : 0 (232) 479 80 60 – 0 (232) 479 80 59
Faks : 0 (232) 479 80 25
E-Posta : info@eraser.com.tr

  E-Yaz Yazılım Danışmanlık ve KOBİ ÇözümleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Letsfit Spor Merkezi Açmak

Spor merkezi açmak oldukça popüler olmuştur. Lokasyon seçimini iyi yaparak bu işe bayilik ile başlayabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir