Anasayfa / İş Fikirleri 2019 - Girişimcilik / Eski Tahtalardan Yapılmış Resim Çerçevesi İş Fikri

Eski Tahtalardan Yapılmış Resim Çerçevesi İş FikriResim çerçevesi abonelik ile aylık olarak size gönderiliyor.
Refram, her ay yeni bir baskı ile posta kutunuza gönderilebilen eski tahtalardan yapılmış bir resim çerçevesi.

Soma firmasının posta kutunuza her ay yeni bir filtre göndermesi gibi abonelik sistemlerine aşikar idik. Fakat şu an karşımızda her ay yeni bir baskı ile posta kutunuza gönderilebilen eski tahtalardan yapılmış bir resim çerçevesi olan Refram duruyor.

reframe
5inç’e 7inç boyularında olan çerçeve, Detroit’teki terkedilmiş harap evlerden elde edilen 100 yaşındaki Douglas köknar ağaçlarından imal ediliyor ve yüksek kalite ve ilkel bir his veriyor. Bu çerçeve herhangi bir kart ya da fotoğrafla kullanılabilmesinin yanı sıra, şirket, aylık abonelik için $50 ve daha fazla bir miktar ödeme yapan kullanıcılarına resimli kart gönderiyor. Bu model sayesinde kullanıcılar, her ay evinin görünümünü bir nebze de olsa değiştirme imkan buluyor. Şirketler ise ön ödeme sisteminden ve kullanıcılarıyla yaptığı düzenli anlaşmadan karını alıyor. Aşağıdaki video projenin detaylarını anlatıyor.

Reframe, Holstee’nin Kickstarter sayfasında yeni kullanıcılarını bekliyor ve alım işlemi gerçekleştiten sonra müşterilerin çerçevelerini ve aboneliklerini güven altına almaları için iki günleri kalıyor. Acaba bunun gibi, pahalı olmayan ve basit bir abonelik sistemiyle geliştirilebilen başka bir iş fikri var mı?

Website: www.holstee.com

  Etiyopya'ya iskele satan girişimciYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak

Satılık Üzüm Bağları, Üzüm Yetiştiriciliğine Yatırım Yapmak, Üzüm bağı kurmanın maliyeti Üzüm son dönemlerin flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir