Bayilik ve FranchiseBayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Et ve Balık Kurumu Bayilik Veriyor

Et ve Balık Kurumu franchising veriyor, Et ve Balık Kurumu bayilik veriyor, Et ve Balık Kurumu 7 şehirde franchising verecek, Et ve Balık Kurumu franchising

Et ve Balık Kurumu bayilik veriyor

Halka doğrudan satış yapmak üzere franchising yöntemiyle 17 ilde toplam 100 şube açtırmak için duyuruya çıkan Et ve Balık Kurumu (EBK) Genel Müdürlüğü, başvuruları uygun görülmeyen veya tamamlanamayan, İstanbul ve Ankara’daki bazı ilçeler ile Eskişehir, İzmir, Kocaeli, Bursa ve Konya’da eksik kalan mağazalar için yeni başvurular alacak.

Bu illerde, EBK’dan franchising almak isteyen yatırımcıların, 5 Eylül günü mesai saati bitimine kadar kuruma başvurması gerekiyor. Kurum, İstanbul’da Pendik, Tuzla, Maltepe, Başakşehir, Sultanbeyli, Çekmeköy, Sarıyer, Arnavutköy, Beşiktaş, Bağcılar, Ankara’da Mamak (Cebeci), Eryaman, Batıkent, Gölbaşı, Çankaya (Yıldız) ile İzmir’de Bornova, Kocaeli’nde Gebze ilçesi ile Eskişehir, Bursa, Konya’da eksik kalan “franchiseler” için yeni başvurular alacak. Yetkililerin verdiği bilgiye göre, bu yöntemle açılan EBK şube sayısı 55’i buldu. Şubelerin 21’i İstanbul, 13’ü Ankara, 4’ü Bursa, 3’ü İzmir, 2’şer tanesi Adana, Mersin ve Antalya’da yer alırken, Eskişehir, Konya, Gaziantep, Samsun, Sakarya, Kayseri, Kocaeli ve Trabzon’da birer şubesi bulunuyor. Mağaza olabilecek yerler için; gıda maddelerinin yoğun satılabileceği, ana cadde ve bulvar üzerinde, insan hareketinin fazla olduğu, 80 metrekare ve üzeri özelliklere sahip başvurular değerlendirilecek. Şartnameler, 50 lira bedel ile edinilebilecek.

EBK‘nın franchising yöntemiyle açtığı Ankara Çayyolu Şubesi‘nin işletmecisi Haydar Dalkıran, şubeyi açalı 1 ay olduğunu ve gelen ilgiden memnun olduğu dile getirdi. Şubesinin bulunduğu semtte vatandaşların güvene önem verdiğini ve aldıkları etin ne eti olduğunu bilmek istediklerini belirten Dalkıran, EBK’nın uzun yıllırdır faaliyette olmasından dolayı tüketicide güven teşkil ettiğini söyledi.

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu