İlan, Tanıtım, Ticaret, İş Birliği

Etohum 2013-2014 Başvuruları Başladı

Etohum başvuru tarihi, etohum başvuruları ne zaman başlayacak, etohum girişim başvurusu, etohum başvuru forum, etohum başvuru sayfası

etohum_basvuru

Türkiye’deki internet ekosisteminin yaratılması ve gelişmesi adına 2008’den bu yana Türkiye’nin önde gelen birçok internet girişimine destek olarak hayata geçmesine katkıda bulunan Etohum, 2013-2014 dönemi için internet girişimcilerinden başvuru almaya başladı. Yıl içerisinde Türkiye’nin önde gelen iş adamlarıyla birlikte Yatırımcı Kulübü kapsamında birçok ortaklığa imza atarak girişimlere destek olan Etohum’un başlattığı başvuru süreci Aralık 2013’e kadar sürecek.

Seçilen projeler ise Ocak ayında ilan edilecek ve Etohum tarafından girişim başına 10 bin ile 20 bin dolar arasında’ilk tohum yatırımı’ yapılacak. Etohum’un yatırımına ek olarak Aslanoba Capital da seçilen girişimlere toplamda 1 milyon dolar yatırım desteği verecek.
Aynı zamanda, süreç sonunda belirlenen girişimlerin, sermaye desteği sağlama ve ortaklık kurma amacıyla Etohum Melek Yatırımcı Kulübü üyesi yatırımcılar ile toplu ve birebir görüşmeler yapmaları sağlanacak. Bu görüşmeler ile Etohum 40 girişimi arasından birçoğunun ihtiyaç duyduğu iş bağlantısı ve sermaye desteğine ulaşması amaçlanıyor.

“www.etohum.com/basvuru” adresindeki başvuru formu; internet, mobil, oyun ve yazılım alanında kendi işini kurmayı isteyen ya da kendi şirketini kurmuş ama sermaye, yönetim, pazarlama ve diğer konularda desteğe ihtiyacı olan tüm girişimcilere açık.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu