Anasayfa / Kariyer ve İş / Eureko Sigorta Management Trainee (MT) Programı

Eureko Sigorta Management Trainee (MT) ProgramıEureko Sigorta 2011’de 10 üniversite mezununu, yönetici adayı olarak ailesine katmaya hazırlanıyor. Eureko Sigorta’nın Management Trainee (MT) programına seçilen yönetici adayları eğitim sürecini başarıyla tamamladıktan sonra ilgi alanlarına göre belirlenen birimlerde işe başlama fırsatını yakalıyor. On bir ülkede faaliyet gösteren Eureko B.V.’nin diğer ülkelerdeki yönetici adayı eğitimleriyle ortak yürütülen program uluslararası kariyer imkanı da sağlıyor.

Son derece kapsamlı bir eğitimle geleceğe yatırım yaptıklarını belirten Eureko Sigorta İnsan Kaynakları Direktörü Oya Buyan şunları ifade etti:
‘Programımız, hem şirketimize genç ve yeni yetenekler kazandırmak hem de sektöre kalifiye çalışan yetiştirmek açısından sigortacılık okulu işlevi görüyor. Üniversite mezunu gençleri iş dünyasına hazırlayacak çok yönlü bir eğitim, kişisel gelişim programı ve yurtdışı rotasyon fırsatları sağlıyoruz. Program boyunca şirketimizdeki deneyimli arkadaşlarımız da yönetici adaylarımıza koçluk yapıp destek oluyorlar. Yönetici adaylarımızı sigortacılıkla ilgili birimlerin yanı sıra pazarlama, insan kaynakları, bilgi teknolojileri gibi stratejik destek birimlerinde de istihdam ediyoruz.’

İlk Management Trainee programını 2008’de açan ve 15 üniversite mezununa yönetici olma imkanı sunan Eureko Sigorta, 2011’de başlatacağı yeni dönemle bu sayıyı 25’e çıkaracak. Eureko Sigorta’nın Management Trainee programına başvurmak isteyen adayların Türkiye’deki veya Türkiye’de denkliği olan yurtdışındaki bir üniversitenin dört yıllık lisans eğitimi veren İktisadi ve İdari Bilimler, Mühendislik, Siyasal Bilgiler fakültelerinden veya İstatistik, Bankacılık, Aktüerya bölümlerinden mezun olması gerekiyor.

  Kiler 1300 personel alımı yapacak. Kiler'e iş başvurusuYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Konferanslara Katılarak Parlak Bir CV Yazmak

Parlak ve ilgi çekici bir CV yazmak. Orijinalinin simülasyonu olan Model Birleşmiş Milletler (MUN) konferansları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir