Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Euroturk Bilişim Bayilik Veriyor

Kurulduğumuz günden sonra profesyonel iş anlayışımız, genç, dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, inandığımız ilkelerden asla taviz vermeyen yapımız ve dünya çapında yaptığımız çalışmalarla her platformda yer almayı başardık.

2004 vizyonunu başarıyla tamamlayan firmamız, 2010 ve 2014 vizyonunu hayata geçirmek için çalışmalarına hız verdi. İnsanlık için en iyi hizmeti vereceğimizden eminiz ve kalitemizden faydalanacak, başarısını euroTÜRK yazılımları ile arttıracak olan müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

euroturk

Türkiye’nin en geniş bayisine sahip olan firmamız, ticari ve sektörel programlarıyla yaklaşık 100 sektöre hitap ediyor. Tüm sektörlerde faaliyet göstermeyi planlayan şirketimiz, programlama, kalite kontrol ve Ar- Ge departmanlarının üstün performansı ile sürekli yeni alanlar için yeni yazılımlar üretiyor. Bu yazılımları tüm ülkelerin iş dünyasına ulaştırmayı amaçlayarak, bayi ağımızı yurt içinde ve yurt dışında sürekli genişletiyoruz. Türkiye’de 81 ilde yer alıyoruz. 2000’i aşkın Çözüm Ortağımız ile kalitemizi insanlığın hizmetine sunuyoruz. euroTÜRK bünyesine katılan yeni Çözüm Ortaklarımız ve son kullanıcılarımız ile çığ gibi büyüyoruz.

Biz, Çözüm Ortaklarımızın, çalışanımızın, son kullanıcılarımızın kısaca euroTÜRK ailesinin gücüne inanıyoruz. Biz 11 yıldır birliğimizden gelen gücümüze güveniyoruz…
Bayilik Şartları : Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan euroTÜRK Bilişim sorumlu değildir. euroTÜRK Bilişim, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

euroTÜRK Bilişim işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

euroTÜRK Bilişim, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesieuroTÜRK Bilişim’in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. euroTÜRK Bilişim, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

euroTÜRK Bilişim bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, DBYS markası ve diğer markalar, dbys.gen.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.euroTÜRK Bilişim’in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

euroTÜRK Bilişim, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir

Bayilik ile ilgili Destekler : Broşür, Stand ve Görsel Desteği

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı :  Yatırım Maliyeti 0TL. Ortalama Kar 40-400 TL Arası.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi :  Ümit Kuyrukcu
Telefon :  03124847373
Web Sitesi : dbys.gen.tr
E-posta Adresi :  digiturkankaraabonemerkezi@gmail.com
Adres :    Bahçelievler Mahallesi 278 Sokak No:18 Gölbaşı/ Ankara

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu