Anasayfa / Evde Ek İş Yaparak Para Kazanmak / Ev Hanımları: Yemek Kitabı Yazarak Gelir Elde Edebilirsiniz

Ev Hanımları: Yemek Kitabı Yazarak Gelir Elde EdebilirsinizEv hanımları günlük hayatta,çoğu zamanlarını yemek pişirmekle,yeni tarifler öğrenmekle ve de paylaşmakla geçirmektedirler.Yemek yaparak para kazanabilen ev hanımları neden kitap da yazarak kazanamasın?

Özellikle belli bir yemek kültürü olan bir ev hanımı, biraz araştırma ve beceri ile bu işin üstesinden gelebilir. Özellikle yöresel bir yemek kitabı yazmak daha çok ilgi çekecektir. Çünkü yeni yemekleri öğrenmeye ve pişirmeye hevesli, büyük bir ev hanımı kitlesi var. Yazmaya gelince, belli başlı kurallara dikkat etmeniz yeterli. Yaptığınız yemeği anlatmak için bir format kullancaksınız. Yemek tariflerinize küçük hikayeler eklemek de tariflerinizi daha özgün kılacaktır. Örnek yemek tarfi şu şekilde olabilir:
Tarif başlığı
Tarifi hakkında kısa bir giriş ya da hikaye
İçindekiler listesi
Hazırlama süresi
Pişirme süresi
Beslenme bilgileri
Tarifi hazırlamak için adımlar
Başarı için ipuçları

Nasıl Para Kazanırım?

Yemek tariflerinizi yayınlamak için bir web sitesi oluşturun. Büyük olasılıkla yemek tariflerine erişmek için insanlar siteye gelceklerdir. Sizde ürünlerinizi satın almak için teşvik edebilirsiniz. İlk başarılı kitap üzerine ek yemek kitapları yayınlamaya devam edin. Devamlılık oldukça popülerliliğiniz artacak. Daha çok para kazanacaksınız.

  Melahat Teyze Bici Bici Satarak Günde 1800 Lira KazanıyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Evde El Yapımı Pastacılık ve Pasta Süslemesi

Birçok insanın, yiyecek işine dair romantik fikirleri vardır, özellikle de bu iş el yapımı pastacılık …

2 Yorumlar

  1. guzel paylasım

  2. Can boğazdan gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir