Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Bayilikler ve Franchising / Eva Evlilik Ajansı Danışmanlık ve Bayilik Veriyor

Eva Evlilik Ajansı Danışmanlık ve Bayilik VeriyorEvlenmek isteyen gençleri, evde kalmış bayanları, eşinden boşanmış bay ve bayanları bir araya getiren ve onların mutlu olmalarında büyük pay sahibi olan eva evlilik ajansı, az sermaye ile büyük paralar kazanmak isteyen girişimcilere bayilikler veriyor.

evlilikFirma İsmi : EVA EVLİLİK AJANSI TÜRKİYE
Bayilik Kategorisi : Danışmanlık, Turizm
Kuruluş Yılı : 2009
Şube Sayısı : 100
Firma Tanıtım : Yurtiçi ve Yurtdışından evlenmek istiyen bay bayan eş adaylarına Evlilik amaçlı üye kayıtları yaparak tanışma hizmeti vermekte ve bu kapsamda gezi, piknik, yemek, parti gibi Tanışma Etkinlikleri ve Evlenen Çiftlere Düğün – Balayı Organizasyonları düzenlemektedir

Bayilik Şartları : Türkiye genelinde tüm illerden yoğun kayıt talebi alan Evlilik Ajansı hizmet noktalarını genişletmek amacıyla tüm şehirlerde il temsilcilikleri oluşturuyor
Bayi olmanın hiçbir önşartı yoktur mevcut işinize ek olarak da yapabilirsiniz. Bütçeniz kadar bir ofis kurabilir yada hazırda işyeri olan bir tanıdığınızla ortak hareket edebilirsiniz. Belirli ölçülerde tabelaya da gerek yoktur ” EV.A AJANS ” Evlilik Ajansı ” Evlilik Danışmanlığı ” Aile Danışmanlığı ” gibi ifadeler kullanabileceğiniz her boyutta yazı yeterlidir

Bayilik ile ilgili Destekler : Yeni iş hayatına Evlilik Ajansı Temsilciliği ile başlıyan bayilerimiz binlerce hazır aday portföyü ile eş adayı üyelerine dilediği kadar alternatif aday sunar ve % 100 müşteri memnuniyeti sağlar.

Sistemimiz tüm Türkiye’de Evlenmek isteyen bay-bayan herkese hizmet verebilmektedir.Sizde bulunduğunuz ilden tüm Türkiye’ye ve hatta yurtdışına ulaşabileceksiniz.

İl Temsilcilikleri, Evlilik Ajansı’nın web sitesinde ve reklamlarında iletişim bilgileri ile yer alacak,kendi bölgesi ve yakın illerden, tüm Türkiye ve yurtdışından gelen talepler hemen kendisine ulaşacaktır.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Yatırım maliyetiniz mevcut iş yeriniz varsa 3 ayda, yeni bir iş yeri açıyorsanız 6 ayda geri dönüş sağlayacak ve bulunduğunuz ilin nüfusuna göre 5000 – 15.000 TL ve üzeri Aylık kazanç sağlayacaksınız.
kar marjı %100 olup gelirden pay alınmaz

  Lüks Markaların Türkiye’deki Büyüme Planları ve Franchise Şartları

İletişim Bilgileri

Web Sitesi : www.evaevlilikajansi.com
E-posta Adresi : eva.ajans@hotmail.com
Adres : Tunalı Hilmi Caddesi Büklüm Sokak No: 55/ 4 Kavaklıdere Ankara
Yazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Llaollao Frozen Yoğurt Pazarında Franchising Veriyor

LLAOLLAO 10 SATIŞ NOKTASI AÇACAK 2009 yılında kurulan Ispanya menşeli Llaollao, ‘frozen yoğurt’ pazarına girerek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir