Anasayfa / İş Fikirleri ve Yeni İş Kurmak / Evcil Hayvan Tuvaleti İş Fikri

Evcil Hayvan Tuvaleti İş FikriEvcil Hayvan Tuvaleti

İş fikri: Bu basit buluş sizi kötü havalarda evcil hayvanınızı dışarı çıkarmak zorunda kalmaktan ya da sabahın 6’sında kalkmaktan kurtarıyor.
Girişimciler: Tobi Skovron ve Ortağı Simone

Hikâyesi: Tobi Skovron köpeği Subi’yi çok seviyordu ama köpeğini dondurucu ve yağmurlu havalarda işini görmesi için dışarıya çıkarmaktan nefret ediyordu. Tobi Skovron ve Ortağı Simone – veteriner hemşiresi- apartmanlarda yaşayan hayvanlar için bir evcil hayvan tuvaleti buldular: Pet Loo.

Hayvanların davranışlarından anladıkları için, onların dışarıda da kullandığı alışık olduğu zemin yapısını sentetik çim ile yeniden oluşturdular. Çimlerin hemen altında da atıkları düzgün kovaya aktaran oluklu bir altlık vardı. Katı atıklarda kürekle üzerinden alınıp dışarıda da yapacağınız gibi çöp kutusuna atılıyordu. 20 prototip denemesinden sonra bu ortaklar sonunda beğendikleri tasarımları yaptılar.
20.000 Dolarlık kredi ve patentini aldıktan sonra ortaklar birinci sınıf bir ürün elde etmek için profesyonel bir tasarım şirketiyle anlaştılar.
Evcil Hayvan mağazalarını gezmekle işe başladılar ve haftalar içinde ilk ilk üretime başlamak için yeterli ön siparişi aldılar. O zamandan sonra Avusturalya’da haftalık 30 olan satışları 150’den fazlaya yükseldi ve şu an aynı zamanda 12 ülkeye de ürünlerini ihraç ediyorlar.

Bir emlak şirketinin web sitesinden başlattıkları zekice reklam kampanyası hedef gruplarına, yani evcil hayvanları olan apartman sakinlerine ulaşmalarını sağladı.

Pet Loo’nun çimleri eskidiklerinde kolayca değiştirilebilirler. Kedi ve köpek boyutlarında alabilirsiniz ve eğer birden fazla evcil hayvanınız varsa birimleri birleştirebilirsiniz.

Web sitesini ziyaret ederek daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz: www.thepetloo.com

  Yeni Nesil Pratik Mobil Restoran AçmakYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Başarılı Fintech Girişimleri ve Para Kazanmanın Pratik Yolları

Türkiye bankacılık ve finans teknolojileri alanında ABD ve Avrupa’dan daha ileride. Dünyanın pek çok bankasında …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir