Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Exen Rent a Car İle Oto Kiralama Bayiliği Alabilirsiniz

Exen Rent a Car İle Oto Kiralama Bayiliği Alabilirsiniz2009 Yılında kurulmuş olan Operasyonel kiralama alanında, ağırlıklı olarak kurumsal markaların çözüm ortağı konumundaki Serkan Turizm, müşterilerinden gelen günlük araç kiralama alanındaki yoğun talepler karşısında; kalite standartlarını ve deneyimini günlük kiralama alanına da taşımış ve bu alanda hizmet veren, exen rent a car hizmete girmiştir. çok kısa sürede, araç kiralama sektöründe önemli yatırımlar yaparak büyüyen marka, her geçen gün artan hizmet noktaları ile kısa sürede sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

exen rent a car
Yenilikçi yaklaşımları, müşteri odaklı hizmet yapısı, kurumsal deneyimli ekibi ve güçlü sermaye yapısı ile Serkan turizm bünyesinde yer alan, exen rent a car ile gerek filo kiralama, gerek günlük araç kiralama alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bayilik Şartları : Cadde üzeri bir ofiste, Exen kurumsal görünümünü tamamıyla yansıtabilecek dekorasyon ile, sadece araç kiralama hizmeti verecek, bölgesindeki rezervasyonlara cevap verebilecek araç filosuna sahip, teknik ve personel altyapısı gelişmelere uygun kurumlara bayilik verilecektir.

Bayilik ile ilgili Destekler : Naryaz oto kiralama programı, Acenta ve Kurumsal müşteriler için kullanılabilecek Yurtiçi ve Yurtdışı araç kiralama microsite, Operasyon & Sistem & Kalite eğitimleri. 0 km araç desteği
İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Emre ÖKSÜZ
Telefon : +90 0850 209 8 350
Web Sitesi : exenrentacar.com
E-posta Adresi : info@exenrentacar.com
Adres : Bahçelievler Mah.istiklal Cad.no:198/a İlkadım SAMSUN

  Garp Linyitleri İşletmesi (GLİ) Müessesesinin 2011 yılı bayilik kriterleriYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir