Giyim Bayilikleri

Fanpop Bebek ve Çocuk Dünyası Bayilik

Fanpop bebek ve çocuk giyim BAYILİK vermeyi durdurmuştur.

Firma İsmi : Fanpop Bebek ve Çocuk Dünyası
Bayilik Kategorisi : Tekstil
Kuruluş Yılı : 2001
Şube Sayısı : 10
Firma Tanıtım : 2001 yılında Akçarşı Çocuk Giyim olarak Pendik/Kaynarca’da faaliyete geçen firma kısa sürede İzmit ve Gebze’de mağaza açarak bulunduğu yerlerde hizmet ve ürün kalitesiyle adından söz ettirmiştir. 2009 yılında çocuk grubu imalat ve toptan satış firması Mutlu Giyimle güçlerini birleştirerek , Fanpop Bebek ve Çocuk Dünyası adını almıştır. Yeniden yapılanma sürecinde var olan mağazalar dekore edilerek daha modern ve kullanışlı hale getirilmiş , yeni mağazalar açarak şubeleşmeye önem verilmiş, bayilikde vererek büyümeyi sürdürmüştür.

Fanpop Bebek ve Cocuk Dunyasi

Bunun yanında kurumsal firma olamayı hedefleyerek, sistem ve personel kalitesini yükseltmiş , satılan ürünlerin %20 ‘sini üreterek kaliteye önem verilmiş, satış ve hizmet konseptini geliştirerek sektörde konumunu güçlendirmiştir.
Herşeyden önce insana değer veren firmamız, kaliteyi, dürüstlüğü ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı kendine prensip edinmiştir…

Bayilik Şartları : Çocuk giyim mağazası açabilmek için öncelikle çocuk giyim dükkanı açmak istediğiniz bölgede, yeterli müşteri potansiyeli bulunmalıdır. Dükkanınızı çarşıya yakın, insanların yoğun olarak geçtiği bir yerde tercih etmeniz önemlidir.

Genel bayilik sözleşmesi imzalanır. Mağaza Bulunduğu İl Veya İlçenin ,Ticarete Yönelik Potansiyeli Yüksek Caddesinde veya Alışveriş Merkezinde Min. 100-150 m2 Olmalıdır Mağaza dekorasyonu bayi’e aittir. İstenildiği taktirde firmamız kendi dekorasyon firmasını yönlendirebilir, yardımcı olabilir. Peşin Alımlarda Özel Bayi İndirimi Uygulanır.Vadeli Alımlarda Banka Teminat Mektubu, İpotek alınır. Tüm Bayiler M² İle Orantılı Olarak Aynı Ürün Yelpazesine ve Konseptine Sahip Olmak Zorundadır.

Merkeze Bildirim Olmadan bayii dış Alım Yapamaz, başka ürün koyamaz.
Yılda iki kez Mağaza dizaynı, eğitimi vb. destekler Firmamızca Sunulur.
Bayi Firmamızın Kullandığı Bilgisayar Programını kullanmak zorundadır.
Bankalarla Yapılan Özel Anlaşmalardan ve Kampanyalardan Bayilerde Otomatik Olarak Yararlanmaktadır.

Firma yapacağı hizmet ,sistem kurulumu ve diğer hizmetlerin gideri olarak, Bayiden bir kereye mahsus 7.500tl hizmet bedeli alınır.Sözleşmeye aykırı durumlarda yada bayinin bayilikten vazgeçmesi durumunda alınan hizmet bedelinin iadesi yapılmaz.

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Halil Kaçar
Telefon : 05422417691
E-posta Adresi : info@fanpop.com.tr
Adres : Kaynarca Mağaza ve Merkez : F.Çakmak Mah. Fevzi Çakmak Cad. Barbaros sk.No:16 ÜstKaynarca/Pendik

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu