İş Fikirleri ve İş Kurmak

Farklı Ürünlerle Değişik İş Fikirleri

Değişik bir  iş fikri olarak karşımıza çıkan ürün – Deprem Yalıtım Kumaşları

Sisma Calce isimli kumaş binaları deprem esnasında oluşacak hasarlardan koruyor. Karlsruhe Institute of Technology (KIT) in Karlsruhe, Germany tarafından üretilen kumaşlar fiber cam ve elastik polipropilen dört yönlü örülmesiyle güçlendirilmiş. Kumaş, eski binalara uygulanacak özel bir alçıyla küçük sarsıntılara karşı oluşacak çatlaklara engel olur.

ROFIX-sisma

Bu ürün inşaat alanında kullanılabilir.

yalitim insaat

Büyük deprem sarsıntılarında kumaş uzun süre duvarları bir arada tutar ve binada bulunanların kurtulmaları için daha fazla zaman doğar. Ürün İtalyan inşaat firması Röfix aracılığıyla satılmaktadır. İnşaat piyasasına yenilik getirecek bu kumaşı aşağıdaki internet adresinden detaylı inceleyebilirsiniz. Bu tür kumaşlar inşaat sektöründe pazarlama-satış alanında kullanılabilir. Örneğin daha dayanıklı konut veya depreme sağlam evler gibi.

Karlsruhe Institute of Technology KIT
İtalyan inşaat firması Röfix

***********************************************************************************

Diş fırçalamaktan sıkılanlar için Beam Brush

brushsmart

Beam Brush ismindeki akıllı diş fırçası ile dişlerinizi sıkılmadan eğlenceli bir şekilde fırçalayabilirsiniz. akıllı diş fırçası müzik dinleme fırçalama esnasında fırça vuruşlarını saymak ve bunu müzik ritmine uydurmak gibi pek çok özelliği bulunuyor. Ürün Apple Store ve Google Play mağazalarında telefon uygulamalarını destekliyor.

***********************************************************************************

Lalabu – Annelerin bebeklerini rahat taşımaları için geliştirilmiş ürün

Lalabu isimli ürün anneler düşünülerek geliştirilmiş annelerin alışveriş veya yürüş gibi aktivitelerde bulunduğu sırada bebeğini rahatça taşıması için geliştirilmiş bir iş fikri olarak karşımıza çıkıyor, bu ürünün üretim, ve geliştirilmesi için yatırım toplanıyor. Bu iş fikrinin faaliyete geçebilmesi için 15 bin dolar yatırım gerekiyormuş. Şuana kadar 11.342 dolar toplanmış.

lalabu

***********************************************************************************

Fatboy Piknik Battaniyesi Çantası

Bu ürün pikniğe giden aileler için tasarlanmış bir iş fikri olarak karşımıza çıkıyor. Pikniğe gidildiğinde eksik bir şeyler olduğunda o pikniğin keyfi kaçar.

battaniye

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu