Bayilik Veren Firmalar İle İş Kurma Fırsatları

Favoriduş İle Duşakabin Bayiliği Almak

Favoriduş Bayilik Veriyor

Firma İsmi : Duşakabin
Bayilik Kategorisi : Duşakabin
Kuruluş Yılı : 2007
Şube Sayısı : 6
Firma Tanıtım : FAVORİDUŞ vizyonu kalite bilinciyle müşterilerin, tedarikçilerin ve çalışanlarının yaşam kalitesini artırmaktır. Firmamız duşakabin ve banyo mobilyaları sektöründe Türkiye’nin en seçkin firmalarından biri olmayı hedef olarak benimsenmiştir. Firmamız yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile size en kaliteli hizmeti sunan, isteklerinize karşılık veren şirket yapısı ile size elit bir hizmet farkı sunmaktayız.

Dusakabin

Bunun için amacımız müşterilerin beklentileri doğrultusunda en kaliteli ürün ve hizmeti zamanında kendi markamızla sunmaktır. FAVORİDUŞ, bu hedeflere eğitimli, yetenekli ve yetkin insanlarla ulaşacağının bilinciyle hareket etmektedir. Firmamızın ana ilkesi müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için bizlerle çalışmak isteyen müşteri taleplerini doğru ve yerinde tespit etmek, bütçelerine uygun model ve fiyat vermek, ürünümüzü hatasız ve tam zamanında göndermek ilk şartımızdır.

Bayilik Şartları : Bayilik şartları başvuru sonrası genel kurul toplantısında alınan karar doğrultusunda başvurunun kabulünün ardından başvuru yapan firmaya gönderilir.

Bayilik ile ilgili Destekler : Reklam, eğitim, eleman

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : %70 e varan kar marjı

Favoriduş İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Mevlüt ARTAR
Telefon : 0212 477 9765
Web Sitesi : favoridus.com
E-posta Adresi : favoridus@hotmail.com
Adres : Karadeniz Mah. 1138sk No:11 Gaziosmanpaşa / İSTANBUL

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu