Anasayfa / Bayilik ve Franchise / Faw Bayilik Veriyor Hafif Ticari Araç

Faw Bayilik Veriyor Hafif Ticari Araç
Faw bayilik hakkında
FAW Group Corporation ile 2008 yılında imzalanan Distribütörlük Yetki Belgesi ile faaliyete geçen Komsan Otomotiv Sanayi ve Tic. AŞ, Distribütörlük Anlaşmalarını, ithalat, satış ve satış sonrası ile ilgili Tip Onayı, Satış Sonrası Hizmetler ve Garanti Belgeleri’ ni 2009 sonu itibariyle tamamlamıştır.

Komsan Kompresör Sanayi ve Ticaret AŞ ve Komsan Gayrimenkül Geliştirme ve Yatırım AŞ ile kardeş firma olan Komsan Otomotiv, FAW Group Corporation ile birlikte sürdürmekte olduğu Türkiye Proje’si çerçevesinde, Mini Ticari Araç’ larını ilk kez Türk tüketiciler ile Gaziantep Tarım Fuar’ında tanıştırmıştır.Faw bayilik hedefleri
Öncelikle küçük ve orta boy ticari işletmelerin, KOBİ’lerin, tarım ve hayvancılık sektöründeki tüketicilerin ihtiyaç duyduğu, Mini Ticari Araç segmentindeki talebi değerlendiren Komsan Otomotiv, fiyat, kalite ve işlevsellik anlamında tüketicilere avantajlı modeller sunmaktadır.
Gelecek yıldan itibaren binek ve diğer segmentlerde yeni modelleriyle söz sahibi olmayı hedefleyen Komsan Otomotiv, bayi ve servis ağı ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir.

Faw bayilik alma
FAW BAYİLİĞİ ALMAK İSTEYENLERDE
; TSE 12047 belgesine sahip yetkili servis adayları arıyor.

Faw bayilik başvurusunda bulunmak için linke tıklayınız.

 

İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir