Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Franchise sistemine yeni bir anlayış getiriyor

Franchise sistemine yeni bir anlayış getiriyorMahallem franchise modelleri

Türk ticaretinin en büyük dinamiği esnafların yanında olan Mahallem, ulusal ve uluslararası olarak dizayn ettiği Franchise sistemiyle her bütçeye uygun prestijli bir iş imkanı sunuyor.
İlçe Plus, İlçe ve Mahalle franchise modelleri ile küçük büyük bütün yatırım taleplerine cevap veren Mahallem, kısa zamanda büyüyen ağı ile tüm zamanların en hızlı büyüyen franchise modelini oluşturdu. Operasyonuna ilk olarak İstanbul’da başlayan Mahallem, çalışmalarına İzmir ve Ankara bölgelerini de ekleyerek genişlemeye devam ediyor.

Mahallem uygulaması, Tüketici ile esnafı mesajlaşarak bir araya getiren ve her iki tarafa da avantajlar sağlayan sipariş, randevu ve bilgi alma platformudur. KOSGEB desteğini de yanına alan Mahallem, yatırımcıları için özel olarak oluşturduğu Kosgeb destek masası ile yatırımcılarına projenin başlangıç aşamasında kazandırmaya başlıyor.

  30 Popüler Marka Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Marmaris Büfe’den Başarılı Franchise Sistemi

Franchise verirken nelere dikkat etmeli Başarılı bir franchise sisteminin sahip olması gereken özelliklere değinen Marmaris …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir