Anasayfa / Bayilik Veren Firmalar / Franchise şubede altın oran

Franchise şubede altın oranFranchise şubede altın oran

Türkiye’de yatırımcı da girişimci de franchise sistemini benimsemiş durumda. Özellikle yerel girişimlerin son dönemde artış gösterdiği görülüyor. Yerel girişimlerin önemli bir kısmı tanınan, sevilen bir ürünü temel alarak yola çıkıyor. Bu çoğu zaman belli bir yöreye özel köfte, tatlı, pide gibi ürünler oluyor, iyi ürün her zaman konseptin başarılı olması için yeterli değil. Uzmanlar bunun dışında beş noktaya daha dikkat çekiyor.
franchise-list

Marka, operasyon, konsept, lokasyon ve fiyat bir franchise işletmenin olmazsa olmaz sac ayaklarını oluşturuyor. Marka için yatırımdan kaçınılmaması gerekiyor. Operasyon için iyi bir kadro oluşturulması olmazsa olmazlardan biri. Mağaza konseptinin ise dikkat çekici bir dekorasyona sahip olması gerekiyor. En önemli noktalardan biri de elbette lokasyon. Uzmanlar hedef kitlenin iyi belirlenmesi ve yer seçiminin ona göre yapılması gerektiğine dikkat çekiyor. Fiyatın ise rakip ürünlere göre uygun şekilde konumlandırılması ve promosyonlarla desteklenmesi gerektiği ifade ediliyor.

  30 Popüler Marka Bayilik VeriyorYazımızı beğendiniz mi?

Size daha güzel hizmet sunabilmemiz için lütfen bize destek olun. Yazımızı aşağıdaki sosyal medya sitelerinde paylaşabilirsiniz.

Bunu da İnceledinizmi ?

Ebrar Group Türkiye Genelinde Bayilikler Verecek

Ebrar Group, Türkiye Genelinde Bazı Bölgelerde Bayi Yapılandırmasına Gidecek olan, Diş Sağlığı Sektöründeki firmamıza Türkiye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir