Dünyadan ve Türkiyeden Güncel Haberler

Franchising veren markalar artık kabına sığmıyor

MedyaFors Fuarcılık organizasyonu, UFRAD işbirliği ve Coldwell Banker Türkiye Ana Sponsorluğunda gerçekleştirilecek Bayim Olur musun Franchising Fuarı, 13. kez gerçekleştiriliyor…

Kendi eko sistemini yaratan Franchising sektöründe, bu yıi da önemli bir büyüme yaşanacağını belirten Medyafors Fuarcılık Genel Müdürü Ayçan Helvacıoğlu, “2015’te 22.000 m2 alanda 400 markanın katılımı ile gerçekleşmesini beklediğimiz fuar franchise sektörünün her geçen yıl ne kadar geliştiğinin göstergesi. Hızını arttıran markalar 2015’te de dur demeyecek” dedi.

2015 Avrupa Franchise Federasyonu Toplantısı Turkıyede…

Avrupa Franchise Federasyonu’nun *(EFF) her yıl düzenlenen Yönetim Kurulu Toplantısı, 16-17 Ekim tarihlerinde fuar ile eş zamanlı olarak Avrupa derneklerine üye markaların katılacağı toplantı UFRAD ve MEDYAFORS ev sahipliğinde gerçekleşecek. 4 gün sürecek fuarda gerçekleştirilecek UFRAD Seminerleri, hem girişimcilere hem markalara yol gösterici rol oynayacak. Franchising alanında farkındalık yaratacak seminerler ekonomistler, hukukçular, franchise uzmanları ve üniversite eğitmenleri tarafından verilecektir. Ayrıca fuar alanına kurulacak workshop alanına konuk ola cak tanınmış yüzler hem temsil ettiği markayı anlatacak hem de misafirlere keyifli zaman yaşatacaklar.Tüm sektörleri franchise çatısı altında toplayan fuar, bu yıl da Ortadoğu, Balkanlar, ABD, Avrupa Birliği ve Türki Cumhuriyetlerden gelen yatırımcıları Türk markalarıyla buluşturacak. Konuk ülke olarak Malezya, Malezya Franchising Derneği beraberinde getireceği üye markalarıyla fuarda yerini alacak.

EFF Hakkında: 1972 yılında kurulan EFF’nin amacı Avrupa Franchise derneklerini tek bir çatı altında toplamak olup dernek, dünya franchising sektöründe aktif ve küresel bir role sahiptir. Temel görevlerinden biri Avrupa Birliği tarafından hazırlanan franchise sektörünü ilgilendiren konularda gerekli çalışmaları yapıp AB’ye rapor sunmak ve sistemin zarar görmemesi, ilerlemesi ve gelişmesi için çalışmaktır. EFF, “Dürüst Franchise ilkeleri” ile uygulamaya belli standartlar getirmiş ve üyelerinin uymasını zorunlu tutmuştur. EFF üyeleri, Avrupa Birliği üyesi veya AB üyesi olmaya aday olan ulusal franchise derneklerinden oluşmaktadır. Derneğin 22 üye ülkesi bulunmaktadır.

 

Hem indirmesi hemde kullanımı tamamen ücretsiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu